www.anubiscomics.gr - Forum

Προϋπόθεση συμμετοχής
στο forum του anubiscomics.gr είναι ο σεβασμός προς τα υπόλοιπα μέλη. Ο σεβασμός αυτός αποκλείει προσωπικές επιθέσεις, αγενείς εκφράσεις και προσβολές. Το forum δεν είναι χώρος εκτόνωσης προσωπικών διαφορών, αποφύγετε λοιπόν την εμπάθεια. Κάθε συζήτηση, ειδικά σε περίπτωση διαφωνίας μεταξύ μελών, θα γίνεται με άξονα την αντιπαράθεση επιχειρημάτων και το σεβασμό στην αντίθετη άποψη.

Μηνύματα με αποκλειστικό σκοπό να παρενοχλήσουν την κοινότητα του forum του anubiscomics.gr θα διαγράφονται.

Για διαγραφές μελών ή μηνυμάτων καθώς και προβλήματα εισόδου στο forum, επικοινωνήστε με την administrator στο e-mail badblood@compupress.gr.

Σας συμβουλεύουμε να διαβάσετε τους κανόνες χρήσης του forum.

Γενικά
 Anubis Comics Forum : Γενικά
Τίτλος Τίτλος: Τι comic διάβασα πρόσφατα (Κλειδωμένο μήνυμα Κλειδωμένο μήνυμα) ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Συγγραφέας
Μήνυμα << Προηγούμενο θέμα | Επόμενο μήνυμα >>
comicboy
Forum member
Forum member
The Jester

Εγγεγραμμένος/η στις: 28 Απριλίου 2007
Περιοχή: Νομός Ημαθίας
Συνδεδεμένος: Αποσυνδεδεμένος
Απεσταλμένο: 21 Ιανουαρίου 2011 στις 6:02μμ | IP Logged  

spiderman 2099 έγραψε:
to Blackest night einai to comics
tis dc pou ginane i iroes zombie i pou ekane o darkside
epithesi sti gi ?

Afotou ekane epithesi stin gi, kai pswfisan polles kai
polloi, epita eginan zombie, KAI EPITA! KOPIKAN KWLOI KAI
EGINAN ORGIA!!!!! Den uparxei to story! pragmatika einai
APISTEUTO!

spiderman 2099
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 26 Σεπτεμβρίου 2010
Περιοχή: Μέση Γη
Απεσταλμένο: 22 Ιανουαρίου 2011 στις 10:15πμ | IP Logged  

a nomiza o itane diaforetika comics

ego diafasa to venom dark origin edaxi den itane kai poli kalo
alla elege tin istoria tou edi brock apo tin pediki tou ilikia mexri pou egine o venom
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή spiderman 2099's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από spiderman 2099

x-mind
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 02 Μαρτίου 2009
Περιοχή: Νομός Ιωαννίνων
Απεσταλμένο: 30 Ιανουαρίου 2011 στις 7:19μμ | IP Logged  

Σημερα τελειωσα το New Mutants: Fall of the new mutants. Αν και με τη πρωτοτυπη πτωση ελάχιστη σχέση έχουν εμένα προσωπικά μου άρεσε! Το σκίτσο, οι μάχες οι ψυχοσυνθεση η πλοκη σχεδόν όλα. Το μόνο που με ξινισε είναι ότι σχετιζεται για μια ακόμα φορα με τη Λίμπο αλλά ο τρόπος που το περασε ο συγγραφεας μου αρεσε.
New Mutants: Fall of the new mutantς (Vol 2 15-19) 8,5/10

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή x-mind's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από x-mind Επισκεφτείτε την x-mind's Αρχική σελίδα του/της

x-mind
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 21 Φεβρουαρίου 2011 στις 4:57μμ | IP Logged  

Λοιπόν σήμερα τελειωσα το House of M. Η αλήθεια είναι ότι άρχισε αρκετά καλά τα 2 πρώτα τευχη αλλά τα επόμενα 3 τευχη δεν μου αρεσαν καθόλου. Τελικά τα τρια τελυταία μου ξαναζοηρεψαν το ενδιαφέρον και μου άφησαν μια γλυκιά γεύση απο το Ιβεντ. Μπορώ να πω ότι με ικανοποιησε. Επίσης σημερα τελειωσ και το New X-men: Childhood's End που είχε τα αποτελέσματα του House of M στους μαθητες της Σχολής του Ξαβιε, γραμένα απο τον Chris Yost kai Kyle, μετέπειτα σεναριογράφοι της X-force. Αυτοί οι 2 άλλαξαν το υφος της σειράς και το έκαναν αρκετά σκοτεινο.
 House of M(1-8): 7/10
 New X-men: Childhood's End(20-26): 9/10 

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή x-mind's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από x-mind Επισκεφτείτε την x-mind's Αρχική σελίδα του/της

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Εγγεγραμμένος/η στις: 31 Ιανουαρίου 2006
Περιοχή: Νομός Θεσσαλονίκης - Θεσσαλονίκη
Απεσταλμένο: 21 Φεβρουαρίου 2011 στις 7:30μμ | IP Logged  

Καλα πλακα μας κανεις? Τι λες για το House of M?
9,5/10. Και τα 50 τευχη του ειναι πολυ καλα...

x-mind
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 21 Φεβρουαρίου 2011 στις 9:31μμ | IP Logged  

Εμένα δεν μου πολυάρεσε, δεν ξερω εκεινα τα 3 τευχη δεν μου αρεσαν. Και εγω μιλάω αποκλειστικά για το ομωνυμο κόμιξ κι όχι ολο το Ιβεντ. 

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Εγγεγραμμένος/η στις: 31 Ιανουαρίου 2006
Περιοχή: Νομός Θεσσαλονίκης - Θεσσαλονίκη
Απεσταλμένο: 21 Φεβρουαρίου 2011 στις 10:07μμ | IP Logged  

Αμα δεν εχεις διαβασει ολοκληρο το event, λογικο ειναι. Διαβασε ολο το event και θα δεις οτι θα σου αρεσει κατα πολυ.

colossus
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 11 Ιουνίου 2006
Απεσταλμένο: 23 Φεβρουαρίου 2011 στις 5:24μμ | IP Logged  

Εγω ξεκινησα να διαβαζω Daredevil Shadowland και μερικα προηγουμενα τευχη που οδηγησαν τον ηρωα στην κατασταση που βρισκεται ο DD στα τευχη του Shadowland. Οποιος δεν το εχει διαβασει το συνιστω ανεπιφυλακτα.
Και μια ερωτηση και αν μπορει καποιος ας μου απαντησει. Διαβασα λιγο πριν τα Civil War και μου εχει κεντρισει το ενδιαφερον να δω τι γινεται στη συνεχεια, αλλα δεν εχω ιδεα με τι να συνεχισω. Μηπως με τα New Avenger;

x-mind
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 25 Φεβρουαρίου 2011 στις 4:45μμ | IP Logged  

Δεν καταλαβαίνω τι ακριβως εννοεις;; Γιατί δεν διαβάζεισ το civil war απλά;; Το road to civil war το έχεις διαβασει;; Αν ναι προχωρα στο κανονικο civil war και αν μπορεις ταυτόχρονα προσπαθησε να το αντιστοιχισεις στα αντιστοιχα τευχη των New Avengers, Fantastic Four, Amazing Spiderman, Civil War: Frontline, Captain America, Iron Man και Ms Marvel(ισωσ)!! Αυτά είναι μερικα απο τα τie-ins της σειρας απλά κατα τη γνώμη μου αυτα έχουν μεγαλυτερη σημασια. 

spiderman 2099
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 28 Φεβρουαρίου 2011 στις 8:05μμ | IP Logged  

vrika ena comic se ena magazi marvel universe the end legete
skeftome na to agoraso
to exi diavasi kanenas apo to forum einai kalo i tha to paro tsaba

Επεξεργασμένο από spiderman 2099 στο 28 Φεβρουαρίου 2011 στις 8:09μμ
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή spiderman 2099's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από spiderman 2099

spiderman 2099
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 04 Μαρτίου 2011 στις 2:36μμ | IP Logged  

telika agorasa to captain america no ascape kali istoria pou ixe
mporitai na mou protinetai kanena allo kalo comic me to captain america

x-mind
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 04 Μαρτίου 2011 στις 6:03μμ | IP Logged  

Εγώ τα μόνα που έχω διαβάσει από Κάπταιν Αμέρικα είναι ο θάνατος του η αναγεννηση του και ο εμφυλιος πόλεμος του. Αντε και λίγο Brubaker. Οπότε αν δεν έχεισ κάποιο απο τα δυο πρώτα πήγαινε πάρτο!

<< Προηγούμενη Σελίδα από 44 Επόμενη >>
  ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Εκτυπώσιμη έκδοση Εκτυπώσιμη έκδοση

Επιστροφή στο Forum:
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να διαγράψετε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum