www.anubiscomics.gr - Forum

Προϋπόθεση συμμετοχής
στο forum του anubiscomics.gr είναι ο σεβασμός προς τα υπόλοιπα μέλη. Ο σεβασμός αυτός αποκλείει προσωπικές επιθέσεις, αγενείς εκφράσεις και προσβολές. Το forum δεν είναι χώρος εκτόνωσης προσωπικών διαφορών, αποφύγετε λοιπόν την εμπάθεια. Κάθε συζήτηση, ειδικά σε περίπτωση διαφωνίας μεταξύ μελών, θα γίνεται με άξονα την αντιπαράθεση επιχειρημάτων και το σεβασμό στην αντίθετη άποψη.

Μηνύματα με αποκλειστικό σκοπό να παρενοχλήσουν την κοινότητα του forum του anubiscomics.gr θα διαγράφονται.

Για διαγραφές μελών ή μηνυμάτων καθώς και προβλήματα εισόδου στο forum, επικοινωνήστε με την administrator στο e-mail badblood@compupress.gr.

Σας συμβουλεύουμε να διαβάσετε τους κανόνες χρήσης του forum.

Γενικά
 Anubis Comics Forum : Γενικά
Τίτλος Τίτλος: Anubis comics forum stories (Κλειδωμένο μήνυμα Κλειδωμένο μήνυμα) ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Συγγραφέας
Μήνυμα << Προηγούμενο θέμα | Επόμενο μήνυμα >>
stavros815
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 19 Νοεμβρίου 2009
Συνδεδεμένος: Αποσυνδεδεμένος
Απεσταλμένο: 15 Μαίου 2010 στις 3:12μμ | IP Logged  

Cherry έγραψε:
oxi re sy paneukolo htan pou to akouses oti
htan dyskolo? ligo to keimeno poy mas dwsane htan ligo
blakeia den mporoyses na to katanohseis eukola kai
mperdepse merikoys sto thema ths ek8eshs 

γι' αυτό λέω και εγώ ότι ήταν δύσκολο, ήταν εύκολο να
μπερδευτείς.
Δεν άκουσα σχόλια από κανέναν, εγώ είδα τα θέματα στο
ιντερνετ και μου φάνηκε ψιλοπερίεργο το θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή stavros815's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από stavros815

Cherry
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 02 Μαίου 2010
Απεσταλμένο: 22 Μαίου 2010 στις 11:31πμ | IP Logged  

< http-equiv="Content-" content="text/; charset=utf-8">< name="ProgId" content="Word.">< name="Generator" content="Microsoft Word 12">< name="Originator" content="Microsoft Word 12"><link rel="File-List" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CLENAPA%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_filelist.xml" target="_blank"><link rel="Edit-Time-Data" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CLENAPA%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_editdata.mso" target="_blank"><link rel="themeData" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CLENAPA%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_themedata.thmx" target="_blank"><link rel="colorSchemeMapping" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CLENAPA%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_colorschememapping.xml" target="_blank">< style>

Συνεχεια Νο 7!

12:15

O d lord δεν το ειχε χωνεψει ακομα ειχε ακουμπησει το κεφαλι της cherry  στα μαξιλαρια και της χαιδευε τα μαλλια ‘’τι εγινε?’’ ρωτησε την δοκτορ μαιρη ‘’ο οργανισμος της είναι αδυναμος πιθανοτατα να μην ειχε φαει τιποτα για μεγαλο χρονικο διαστημα χρειαζετε ξεκουραση και θα συνελθει’’ ειπε και πηγε να μιλησει στον μεταξα ‘’ουφ ανοητο κοριτσι με κατατρομαξες’’ της ειπε αν και ηξερε ότι δεν μπορουσε να τον ακουσει όταν ο μεταξας ειχε ζητησει βοηθεια σκεφτηκε ότι ο κοσμος να χαθει δεν προκειται να τον βοηθησει με τιποτα όταν η κισσος του ειπε ότι ο μεταξας κρατουσε ένα ομορφο κοριτσι ειχε ένα ασχημο προαισθημα όταν γυρισε και αντικρυσε την cherry λιποθυμη εχασε την γη κατω από τα ποδια του ελπιζω να συνελθει συντομα χρειαζετε ένα γερο βρισιμο εβγαλε τα μαλλια της απο το προσωπο της και προσεξε την μελανια ποιος πουστης τολμησε να την ακουμπησει ξαφνικα τον κυριευσε θυμος  η αυρα του αρχισε να σκοτεινιαζει ανεξελενκτα ο μεταξας… γυρισε και τον κοιταξε μετα κοιταξε την  cherry με μια αποτομη κινηση σηκωθηκε από τον καναπε και εκανε να προχωρησει προς το μερος του μεταξα ετοιμος να τον κανει να το πληρωσει ‘’d lord?’’ γυρισε και ειδε την cherry να προσπαθει να σηκωθει ετρεξε προς το μερος της ‘’κατσε κατω εισαι εξουθενομενη’’ και την εσπρωξε απαλα στον καναπε δεν βρηκε και πολύ αντισταση η cherry ετριψε το προσωπο της και εκανε έναν μορφασμο μολις ακουμπησε τον κροταφο της ‘’αυτό δεν θα ρωτησω τωρα πως  εγινε αλλα μολις βρεθουμε μονοι μας θα γινει χαμος αυτό σου λεω μονο θα μου τα πεις όλα και κυριως ποιος φταιει ‘’ ειπε ο d lord κοιταζωντας τον μελανιασμενο κροταφο της ‘’παντα στριμμενος ‘’ του απαντησε μισοχαμογελωντας ο  d lord  δεν μπορεσε να αντισταθει και της  χαμογελασε ‘’παντα ανοητη’’ η  cherry αρχισε να σηκωνετε ‘’τι κανεις?!’’ ‘’κοιτα πως ειμαι, θελω να πλυθω!’’ ‘’cherry  δεν ειμαι σιγουρος ότι πρεπει-‘’ ‘’οχου ρε συ μεχρι το μπανιο θα παω κατσε εδώ εσυ ,ερχομαι’’ η cherry σηκωθηκε και παραπατωντας ‘’ναι οκ ότι πεις ‘’ της ειπε και την σηκωσε στην αγκαλια του ‘’αφησε με να περπατησω δεν ειμαι καποιο κουταβι να με μαζεψεις ‘’ του ειπε δυνατα ουτε τωρα κρατηθηκε και αρχισε να γελα μαζι της η cherry του εβγαλε την γλωσσα κοροιδευτικα και αυτος εκανε το ιδιο την πηγε μεχρι το μπανιο ‘’θες να σε βοηθησω?’’ εκεινη τον κοιταξε καχυποπτα ‘’πλακα κανω!’’ και σηκωσε τα χερια του σαν να παραδινοταν εκεινη εκλεισε την πορτα ‘’ποια είναι αυτή?’’ ο d lord  γυρισε και ειδε την κισσο να εχει διπλωσει τα χερια της στο στηθος της ‘’το κοριτσι σου ?γιατι πριν από λιγο ειπες ότι δεν εχεις κοριτσι’’ ‘’όχι είναι μια φιλη μου εσενα τι σε νοιαζει?’’ της ειπε αποτομα ειχε αρχισει να κουραζετε από την κτητικοτητα που εδειχνε πανω του η κισσος, δεν την ηξερε αρα τι προβλημα ειχε ? ‘’τιποτα ‘’ η αυρα της αρχισε να αναταραζετε και να σκοτεινιαζει του γυρισε την πλατη και εφυγε ‘’cherry? Τελειωνεις?’’ ‘’τελειωσα’’ ειπε και ανοιξε την πορτα ηταν ακομα χλομη αλλα όχι οσο πριν ‘’δεν το πιστευω αλλαξες ρουχα?!’’ τον κοιταξε αθωα ,υπερβολικα αθωα ‘’ερμ τι να κυκλοφορω με βρομικα ρουχα?’’

12:32

Το αεροπλανο ειχε απογειωθει και o x mind συλλογιζοταν τα γεγονοτα ειδε τον κ μεταξα να κρατει στα χερια του το κοριτσι από το οραμα τι να ειχε συμβει? η δοκτορ μαιρη μιλησε για εξαντληση από ελειψη φαγητου αλλα ο x mind ειχε δει την μελανια στον κροταφο της και φαινοταν προσφατη, ηταν κοκκινομοβ πρεπει να ειχε γινει λιγες ωρες πριν ‘’ να παρει!’’ η αδελφη του μαζεψε το βιβλιο που εριξε, από την στιγμη που o d lord πηγε στο κοριτσι η κισσος   ειχε κατεβασει μουτρα και δεν μιλαγε σε κανεναν ‘’από ότι βλεπω ο καινουργιος σου φιλος πηγε στο κοριτσι του’’ ‘’δεν είναι το κοριτσι του’’ του απαντησε και την κοιταξε σηκωνοντας ερωτιματικα το ένα του φρυδι ‘’εισαι σιγουρη?’’ ‘’ναι’’ ξαφνικα ενιωσε τον τοιχο που περιεβαλλε το μυαλο της να υποχωρει πρωτη φορα από τοτε που ειχαν τσακωθει η κισσος του εδειξε το οραμα με το αγορι ‘’δεν είναι αναγκη να ηταν το αγορι σου μπορει ολο αυτό να εγινε φιλικα’’ ‘’το ξερω αλλα x  mind μου αρεσε η ιδεα να εχω καποιον δηλαδη εχω και εσας αλλα ξερεις τι εννοω’’ ‘’ναι ξερω μην ανυσηχεις ανοητο τοσα αγορια υπαρχουν, με αυτην την θεϊκη ομορφια που εχεις τα περισσοτερα θα πεσουν στα ποδια σου σε λιγοτερο από 2 μερες ‘’ ‘’ξερεις ότι μοιαζουμε πολύ εε?’’ ‘’ο ναι για αυτό σε λιγοτερο από 2 μερες όλα τα κοριτσια θα είναι στα ποδια μου’’ η κισσος εσκασε στα γελια και αυτό ειχε ως αποτελεσμα πολλα κεφαλια να γυρισουν να την κοιταξουν λες και ηταν τρελη τους χαμογελασε απολογητικα ‘’ειμαι νευρικη στα αεροπλανα’’

13:25

Εδώ και μια ωρα ειχε περασει από την στιγμη που το αεροπλανο ειχε απογειωθει οι περισσοτεροι κοιμοντουσαν ο  lefob πιθανοτανα να ηταν ο μονος που ηταν ξυπνιος ετσι σκεφτηκε να κανει μια βολτα στο αεροπλανο ετσι όπως περναγε από τα δωματια ακουσε κατι για την ακριβεια καποια ‘’εμαθα παρα πολλα πραγματα κατά την επισκεψη μου στο νεκροταφειο πραγματα που δεν θα αρεσουν σε κανενα ‘’ ‘’όλα αυτά τα εμαθες με ένα υψηλο αντικτυπο ετσι δεν είναι γλυκεια μου cherry?’’ ακουσε τον κυριο μεταξα να απανταει ‘’δεν φαινεσε καθολου καλα ακομα και δοκτορ μαιρη πιστευει ότι θα επρεπε να ειχες  ηδη συνελθει ‘’ ‘’σιγα το πιο πιθανο ειναι ότι φταιει το υψομετρο’’ ‘’cherry κρυβεσε πισω από το δακτυλο σου αληθεια ο d lord ξερει τι εισαι?’’ αυτό δεν είναι το ονομα του αγοριου που ετρεξε σε εκεινο το κοριτσι όταν ηταν λιποθυμο? αναρωτηθηκε ο lefob ‘’βεβαιω ξερει ότι ειμαι νεκρομαντισσα ‘’ ‘’ξερει όλα οσα μπορεις να κανεις δηλαδη?’’ ‘’’σε γενικες γραμμμες‘’ ‘’αναρωτιεμε ποσο γενικες  είναι αυτές οι γραμμες cherry’’ ‘’καλα παρατα μας παω για υπνο’’ ο lefob ετρεξε σιγανα ως την γωνια ακουσε την πορτα να ανοιγει και να κλεινει υστερα πηρε μια βαθια ανασα ουφ παρατριχα ‘’ποσα ακουσες?’’ κοιταξε διπλα του ηταν το μικροκαμομενο κοριτσι που εφερε ο μεταξας στο αεροπλανο πριν, τα χρυσα ματια της ελαμπαν και το χλωμο της δερμα εκανε αντιθεση με τα καταμαυρα μαλλια της ηταν ομορφη αλλα όχι οσο ομορφη οσο καποια καστανα ματια με πυροξανθα μαλλια ‘’να παρει’’ ειπε ‘’κανονικα δεν θα σε ειχα καταλαβει αλλα η βαθια ανασα που πηρες ακουστηκε’’ του ειπε χαμογελαστα και στο χαμογελο της ειδε ειλικρινεια και χαλαρωσε λιγο για καποιο περιεργο λογο ‘’λοιπον τι ακουσες?’’ ‘’ερμ τιποτα ακουσα μονο την φραση που ειπες ότι δεν του κρυβεις τιποτα’’ ‘’αχχχ αγαπητε ερμ το ονομα σου ?’’ ‘’lefob’’ ‘’ λοιπον αγαπητε lefob να ξερεις ότι κανεις δεν μπορει να κρυφτει από μενα’’ειπε και χαιδεψε το προσωπο του εκεινη την στιγμη ο lefob αρχισε να ζαλιζετε ενιωθε κατι να πιεζει  το μυαλο του ’‘δεν μπορει!’’ ειπε και εκανε ένα βημα πισω κολλωντας την πλατη της στον τοιχο ‘’τι?’’ την ρωτησε ξαφνικα ενιωθε το μυαλο του καθαρο  ‘’φυγε από μπροστα μου’’ τον διεταξε η cherry  την κοιταξε μπερδεμενος η cherry τον κοιταξε αγριεμενα τα ματια της αρχιζαν να σκουραινουν αρχισαν να περνουν ένα κοκκινο χρωμα εκεινος τα εχασε και ετρεξε πισω στις θεσεις επιβατων ,μολις βρηκε την θεση του εκατσε αποτομα ‘’τι εγινε? Εισαι καλα?’’ τον ρωτησε το κοριτσι με τα χαλκοκοκκινα μαλλια που καθοταν διπλα του ‘’δεν ξερω’’ και ακουμπησε το κεφαλι του στα χερια του και αρχισε να παιρνει βαθιες ανασες ξαφνικα ενιωσε ένα χερι να του χαίδευει την πλατη και σηκωσε το κεφαλι του την ειδε να τον κοιταζει με ένα ανυσηχο υφος και της χαμογελασε ‘’ποιο είναι το ονομα σου?’’ την ρωτησε ξαφνικα ενιωθε καλυτερα με εκεινη διπλα του ‘’εφη ‘’ του ειπε χαμογελωντας ‘’το δικο σου ?’’ ‘’lefob’’ της ειπε και επιασε μια τουφα από τα μαλλια της και την εβγαλε από το προσωπο της ‘’τι εγινε λοιπον και εισαι ετσι?’’ ‘’τιποτα απλως φοβαμαι τα αεροπλανα αυτό είναι ολο’’ της ειπε ψεματα ωραια αρχη ακομα δεν την γνωρισα και ξεκινησα τα ψεματα..

15:34

To αεροπλάνο είχε προσγειωθεί ο μπατμαν περιμενε να μπει στο πουλμαν με τα υπολοιπα παιδια ο comic boy ειχε ηδη μπει μιλωντας με ένα κοριτσι που μολις ειχε γνωρισει  ο μπατμαν ειχε σταθει στην πισω πορτα και κοιταζε τον lefob που εμπαινε στο πουλμαν από την μπροστινη πορτα πως βρεθηκε εδώ? Όταν του μιλησαν τους ειχε πει  την ιδια ιστορια του πως ο μεταξας ειχε ερθει στο σπιτι του και του ζητησε να συμμετεχει στο ινστιτουτο του,τους ειχε  παρακαλεσε να μην πουν τιποτα σε κανεναν για αυτό που ειχε συμβει και εκεινος και ο comic boy συμφωνησαν και κατεληξαν στο γεγονος ότι ηταν συμπτωση εφοσον ο lefob ειχε προθεση να παρατησει το σχολειο και να παει σε ένα ιδιωτικο δεν υπηρχε άλλη εξηγηση ετσι ελπιζε δηλαδη‘’συγνωμη θα προχωρησεις εκει ή θα μπαστακωθεις εκει σαν τον χανο?’’ εκεινος γυρισε και αντικρυσε το κοριτσι που κουβαλαγε ο μεταξας ειχε ολοχρυσα ματια ηταν πολύ ομορφη το προσωπο της του θυμιζε κατι ‘’ερμ..’’ ‘’cherry , το ονομα μου είναι cherry πες μου το δικο σου ‘’ του ειπε χαμογελωντας ‘’μπατμαν’’ ‘’χμμ ενδιαφερον ονομα λοιπον μπατμαν χαιρομαι  που σε γνωριζω κανε στην ακρη τωρα όμως θελω να περασω’’ εκεινος της χαμογελασε ‘’φυσικα’’ εκεινη ανεβηκε τα σκαλια αλλα σκονταψε καπου και επεσε προς τα πισω την επιασε στην αγκαλια του ‘’εισαι ενταξει?’’ ‘’νομιζω ότι είναι μια χαρα αφησε την τωρα’’ το αγορι με τα μπλε ματια εμφανιστηκε από το πουθενα και τον επιασε από τον ομο ξαφνικα ενιωσε να ένα κυμα ανασφαλειας να τον κυριευει ,ανχος φοβος και λυπη ακουλουθησαν, η cherry εσπρωξε τον d lord και μπηκε αναμεσα τους ξαφνικα αισθανθηκε καλυτερα ‘’μπατμαν να σου συστησω τον d lord ,d lord o mpatman’’  ‘’ναι τον γνωρισα απο πριν cherry παμε μεσα τωρα‘’ ειπε αγρικοιταζοντας τον και μπηκε στο πουλμαν η cherry του χαμογελασε ‘’δεν ξερω τι τον επιασε’’ του ειπε χαίδευοντας του το χερι και μπηκε στο πουλμαν ‘’οπ συγνωμη’’ ακουσε τον comic boy και σηκωσε το βλεμμα του και τον ειδε να χαμογελαει στην cherry o ατσουμπαλος θα επεσε πανω της ‘’δεν πειραζει’’ του απαντησε χαμογελωντας και ανεβηκε στο πουλμαν ‘’οο μπατμαν επιτελους σε βρηκα !!μετα από τοσα χρονια ..εδώ εισαι τοση ωρα που σε ψαχνω?’’ ‘’με ψαχνεις ? εσυ τοση ωρα δεν εκανες παρεα στην κοπελιτσα?’’ ‘’την λενε αλικη ξερεις ολοι εχουμε και από ένα ονομα’’ του απαντησε ειρωνικα ο comic boy ‘’και λοιπον τι εγινε?’’ ‘’τι εννοεις τι εγινε?’’  ‘’εχει αγορι ετσι δεν ειναι comic boy?’’ ο comic boy τον κοιταξε και εκανε μια γκριματσα ‘’ναι εχει’’ ‘’χα καλα να παθεις ακομα δεν την ειδες επεσες πανω της ‘’ ‘’ενώ εσυ ο αγιος ανθρωπος’’ ‘’τι εννοεις’’ ‘’ σε ειδα πως κοιταζες την κοπελα τωρα ‘’ ‘’μην λες βλακειες την cherry μολις την γνωρισα’’ ‘’αυτό λεω και εγω ,μην μιλησω για την κισσο εμεινες να την κοιταζεις σαν χανος μολις την ειδες ‘’ ‘’απλως … ερμ εντυπωσιαστηκα αυτό είναι ολο’’ ‘’τι να σου πω δεν λεω πανεμορφη είναι απλως μου φενετε όχι κακομαθημενο ακριβως αλλα-‘’ ‘’comic boy νομιζω ότι και οι δυο γνωριζουμε ότι εχεις λιγο πονηρο γουστο οσο αναφορα τα κοριτσια ‘’ ‘’ναι εχεις δικιο αλλα τι να κανω που ειμαι fun των fun-size girls’’ ‘’ τι να σου πω εισαι, τελοσπαντων παμε ‘’

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Cherry's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Cherry

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Εγγεγραμμένος/η στις: 31 Ιανουαρίου 2006
Περιοχή: Νομός Θεσσαλονίκης - Θεσσαλονίκη
Απεσταλμένο: 22 Μαίου 2010 στις 3:51μμ | IP Logged  

Cherry έγραψε:
< http-equiv="Content-" content="text/; charset=utf-8">< name="ProgId" content="Word.">< name="Generator" content="Microsoft Word 12">< name="Originator" content="Microsoft Word 12"><link rel="File-List" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CLENAPA%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTe mp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_filelist.xml" target="_blank"><link rel="Edit-Time-Data" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CLENAPA%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTe mp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_editdata.mso" target="_blank"><link rel="themeData" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CLENAPA%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTe mp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_themedata.thmx" target="_blank"><link rel="colorSchemeMapping" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CLENAPA%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTe mp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_colorschememapping.xml" target="_blank">< style>

15:34

To αεροπλάνο είχε προσγειωθεί ο μπατμαν περιμενε να μπει στο πουλμαν με τα υπολοιπα παιδια ο comic boy ειχε ηδη μπει μιλωντας με ένα κοριτσι που μολις ειχε γνωρισει  ο μπατμαν ειχε σταθει στην πισω πορτα και κοιταζε τον lefob που εμπαινε στο πουλμαν από την μπροστινη πορτα πως βρεθηκε εδώ? Όταν του μιλησαν τους ειχε πει  την ιδια ιστορια του πως ο μεταξας ειχε ερθει στο σπιτι του και του ζητησε να συμμετεχει στο ινστιτουτο του,τους ειχε  παρακαλεσε να μην πουν τιποτα σε κανεναν για αυτό που ειχε συμβει και εκεινος και ο comic boy συμφωνησαν και κατεληξαν στο γεγονος ότι ηταν συμπτωση εφοσον ο lefob ειχε προθεση να παρατησει το σχολειο και να παει σε ένα ιδιωτικο δεν υπηρχε άλλη εξηγηση ετσι ελπιζε δηλαδη‘’συγνωμη θα προχωρησεις εκει ή θα μπαστακωθεις εκει σαν τον χανο?’’ εκεινος γυρισε και αντικρυσε το κοριτσι που κουβαλαγε ο μεταξας ειχε ολοχρυσα ματια ηταν πολύ ομορφη το προσωπο της του θυμιζε κατι ‘’ερμ..’’ ‘’cherry , το ονομα μου είναι cherry πες μου το δικο σου ‘’ του ειπε χαμογελωντας ‘’μπατμαν’’ ‘’χμμ ενδιαφερον ονομα λοιπον μπατμαν χαιρομαι  που σε γνωριζω κανε στην ακρη τωρα όμως θελω να περασω’’ εκεινος της χαμογελασε ‘’φυσικα’’ εκεινη ανεβηκε τα σκαλια αλλα σκονταψε καπου και επεσε προς τα πισω την επιασε στην αγκαλια του ‘’εισαι ενταξει?’’ ‘’νομιζω ότι είναι μια χαρα αφησε την τωρα’’ το αγορι με τα μπλε ματια εμφανιστηκε από το πουθενα και τον επιασε από τον ομο ξαφνικα ενιωσε να ένα κυμα ανασφαλειας να τον κυριευει ,ανχος φοβος και λυπη ακουλουθησαν, η cherry εσπρωξε τον d lord και μπηκε αναμεσα τους ξαφνικα αισθανθηκε καλυτερα ‘’μπατμαν να σου συστησω τον d lord ,d lord o mpatman’’  ‘’ναι τον γνωρισα απο πριν cherry παμε μεσα τωρα‘’ ειπε αγρικοιταζοντας τον και μπηκε στο πουλμαν η cherry του χαμογελασε ‘’δεν ξερω τι τον επιασε’’ του ειπε χαίδευοντας του το χερι και μπηκε στο πουλμαν ‘’οπ συγνωμη’’ ακουσε τον comic boy και σηκωσε το βλεμμα του και τον ειδε να χαμογελαει στην cherry o ατσουμπαλος θα επεσε πανω της ‘’δεν πειραζει’’ του απαντησε χαμογελωντας και ανεβηκε στο πουλμαν ‘’οο μπατμαν επιτελους σε βρηκα !!μετα από τοσα χρονια ..εδώ εισαι τοση ωρα που σε ψαχνω?’’ ‘’με ψαχνεις ? εσυ τοση ωρα δεν εκανες παρεα στην κοπελιτσα?’’ ‘’την λενε αλικη ξερεις ολοι εχουμε και από ένα ονομα’’ του απαντησε ειρωνικα ο comic boy ‘’και λοιπον τι εγινε?’’ ‘’τι εννοεις τι εγινε?’’  ‘’εχει αγορι ετσι δεν ειναι comic boy?’’ ο comic boy τον κοιταξε και εκανε μια γκριματσα ‘’ναι εχει’’ ‘’χα καλα να παθεις ακομα δεν την ειδες επεσες πανω της ‘’ ‘’ενώ εσυ ο αγιος ανθρωπος’’ ‘’τι εννοεις’’ ‘’ σε ειδα πως κοιταζες την κοπελα τωρα ‘’ ‘’μην λες βλακειες την cherry μολις την γνωρισα’’ ‘’αυτό λεω και εγω ,μην μιλησω για την κισσο εμεινες να την κοιταζεις σαν χανος μολις την ειδες ‘’ ‘’απλως … ερμ εντυπωσιαστηκα αυτό είναι ολο’’ ‘’τι να σου πω δεν λεω πανεμορφη είναι απλως μου φενετε όχι κακομαθημενο ακριβως αλλα-‘’ ‘’comic boy νομιζω ότι και οι δυο γνωριζουμε ότι εχεις λιγο πονηρο γουστο οσο αναφορα τα κοριτσια ‘’ ‘’ναι εχεις δικιο αλλα τι να κανω που ειμαι fun των fun-size girls’’ ‘’ τι να σου πω εισαι, τελοσπαντων παμε ‘’

Τωρα τι να σου πω? Αν ησουν αγορι θα σου ελεγα: "μου κανες, τα τρια δυο". Τεσπα, δν παραδεχομαι τπτ αλλα το στυλ που μου εδωσες πλησιαζει τον χαρακτηρα μου. Εισαι τηλεπαθητικη, μηπως?

Cherry
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 22 Μαίου 2010 στις 5:02μμ | IP Logged  

ta'' tria dyo'' ? lol ti ekfrash einai ayth?

kai oxi dysthxws den eimai..
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Cherry's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Cherry

x-mind
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 02 Μαρτίου 2009
Περιοχή: Νομός Ιωαννίνων
Απεσταλμένο: 22 Μαίου 2010 στις 8:49μμ | IP Logged  

Ε!γω όμως είμαι στην ιστορία πάντα!! Λοιπόν πολύ ωραία συνέχεια μετά από καιρό.  Πάντως αυτή τη φορά η ιστορία σου ήταν αρκετά ρεαλιστικη σε σχεση με μένα! Ερώτηση: Ο Μπάτμαν τι δύναμη έχει ακριβώς;;  

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή x-mind's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από x-mind Επισκεφτείτε την x-mind's Αρχική σελίδα του/της

Cherry
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 23 Μαίου 2010 στις 9:09πμ | IP Logged  

fire

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Απεσταλμένο: 23 Μαίου 2010 στις 5:57μμ | IP Logged  

Nice. Σε τι επιπεδο ομως? Πες μου σε παρακαλω οτι ειμαι σαν τον Human Torch και φτανω το supernova. Αν οχι αλλαξε το και κανε πως δεν το εχω ανακαλυψει ακομα και αυτο γινεται οταν απελευθερωνω τα συναισθηματα μου. Please...

Cherry
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 24 Μαίου 2010 στις 1:43πμ | IP Logged  

to exeis anakalypsei alla den thn xrisimopoieis poly gia logoys poy 8a ma8eis sthn synexeia elpizv na katalabes kati poy egine ligo profanes sto teleutaio story 8a deite kai sthn synexeia btw pros8sa kai alla akyra atoma sthn istoria 

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Απεσταλμένο: 25 Μαίου 2010 στις 3:15μμ | IP Logged  

Αλλαξα τον τιτλο σε σκετο Anubis comics forum stories μιας και ουσιαστικα αρχισατε παλι απο την αρχη. Το προηγουμενο thread ειχε καταστραφει. Οταν φτασετε τις 40-50 σελιδες θα κλειδωθει και θα συνεχισετε στο Anubis comics forum stories #2. Γι αυτο το αλλαξα. Ωστε να μην υπαρχει μπερδεμα με την ονομασια των threads.

ntisa
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 26 Μαίου 2010
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα
Απεσταλμένο: 26 Μαίου 2010 στις 2:55πμ | IP Logged  

Παιδια γεια σας καταρχην και θελω να πω οτι χαιρομαι που βρηκα και αλλα ατομα που ασχολουνται με comic  στο forum αυτο ( υπαρχει κανενα thread για να γνωριζομαστε μεταξυ μας??? )...πολυ ωραια η ιστορια σου cherry περιμενουμε την συνεχεια ....
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή ntisa's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από ntisa

Cherry
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 26 Μαίου 2010 στις 12:47μμ | IP Logged  

euxaristw poly oso gia thn synexeia erxete ayto to sabbato poy teleiwnw tis panelladikes mporei na postarw megalo kommati ths istorias kai na synexisw to epppomeno

oso gia thread gnwrimias yparxei ena poy kaloswrizoyme kainoyrgia melh!

(KALOSHR8ES  NTISA!!!!!!!!!!!!!!!!!)

pws soy hr8e ayto to onoma?

x-mind
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 02 Μαρτίου 2009
Περιοχή: Νομός Ιωαννίνων
Απεσταλμένο: 27 Μαίου 2010 στις 10:38πμ | IP Logged  

ntisa έγραψε:
Παιδια γεια σας καταρχην και θελω να πω οτι χαιρομαι που βρηκα και αλλα ατομα που ασχολουνται με comic  στο forum αυτο ( υπαρχει κανενα thread για να γνωριζομαστε μεταξυ μας??? )...πολυ ωραια η ιστορια σου cherry περιμενουμε την συνεχεια ....

Ναι υπάρχει στα γενικά πάλι λίγο πιο πάνω!!!Εκεί που λέει είσαι νέο μέλος ελά να σε καλωσορισουμε!!

Επεξεργασμένο από x-mind στο 27 Μαίου 2010 στις 10:39πμ

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή x-mind's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από x-mind Επισκεφτείτε την x-mind's Αρχική σελίδα του/της

<< Προηγούμενη Σελίδα από 21 Επόμενη >>
  ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Εκτυπώσιμη έκδοση Εκτυπώσιμη έκδοση

Επιστροφή στο Forum:
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να διαγράψετε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum