www.anubiscomics.gr - Forum

Προϋπόθεση συμμετοχής
στο forum του anubiscomics.gr είναι ο σεβασμός προς τα υπόλοιπα μέλη. Ο σεβασμός αυτός αποκλείει προσωπικές επιθέσεις, αγενείς εκφράσεις και προσβολές. Το forum δεν είναι χώρος εκτόνωσης προσωπικών διαφορών, αποφύγετε λοιπόν την εμπάθεια. Κάθε συζήτηση, ειδικά σε περίπτωση διαφωνίας μεταξύ μελών, θα γίνεται με άξονα την αντιπαράθεση επιχειρημάτων και το σεβασμό στην αντίθετη άποψη.

Μηνύματα με αποκλειστικό σκοπό να παρενοχλήσουν την κοινότητα του forum του anubiscomics.gr θα διαγράφονται.

Για διαγραφές μελών ή μηνυμάτων καθώς και προβλήματα εισόδου στο forum, επικοινωνήστε με την administrator στο e-mail badblood@compupress.gr.

Σας συμβουλεύουμε να διαβάσετε τους κανόνες χρήσης του forum.

Γενικά
 Anubis Comics Forum : Γενικά
Τίτλος Τίτλος: Anubis comics forum stories (Κλειδωμένο μήνυμα Κλειδωμένο μήνυμα) ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Συγγραφέας
Μήνυμα << Προηγούμενο θέμα | Επόμενο μήνυμα >>
DLord
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 03 Μαρτίου 2010
Συνδεδεμένος: Αποσυνδεδεμένος
Απεσταλμένο: 28 Μαίου 2010 στις 6:04μμ | IP Logged  

Cherry blepw pws akoma grafeis ,bravo !
pragmatika 8elw na diabasw tin istoria sou kai na tin a3iologisw analoga alla den prolabenw autin tin stigmi .

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Εγγεγραμμένος/η στις: 31 Ιανουαρίου 2006
Περιοχή: Νομός Θεσσαλονίκης - Θεσσαλονίκη
Απεσταλμένο: 29 Μαίου 2010 στις 9:41μμ | IP Logged  

Βρε Cherry, ειναι Σαββατο βραδυ και ακομα δεν μας δημοσιευσες την συνεχεια. Σε παρακαλω βαλτην. Τωρα! Το απαιτει ο λαος! 

Cherry
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 02 Μαίου 2010
Απεσταλμένο: 30 Μαίου 2010 στις 2:30πμ | IP Logged  

< http-equiv="Content-" content="text/; charset=utf-8">< name="ProgId" content="Word.">< name="Generator" content="Microsoft Word 12">< name="Originator" content="Microsoft Word 12"><link rel="File-List" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CLENAPA%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_filelist.xml" target="_blank"><link rel="themeData" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CLENAPA%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_themedata.thmx" target="_blank"><link rel="colorSchemeMapping" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CLENAPA%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_colorschememapping.xml" target="_blank">< style>

ΣΥΝΕΧΕΙΑ Νο 8!

18:45

Ειχαν περασει αρκετες ωρες από την στγμη που εφυγαν από το αεροδρομιο μα καλα ποσο μακρυα είναι? Αναρωτηθηκε ο new goblin τα περισσοτερα παιδια ειχαν αποκοιμηθει ανασηκωθηκε από την θεση του κοιταξε τους υπολοιπους οκ όλα τα παιδια τον πηρανε λιγο ο new goblin το βρηκε σαν ευκαιρια και αρχισε να τα παρατηρει μπροστα του καθοταν ο κισσος kai o xmind  στο διπλανο ηταν τα 2 αγορια από το οραμα της κισσος ο comic boy και ο μπατμαν τους ειχαν γνωρισει τα συμπαθουσε και τα δυο ,απεnaντι από το δικο του καθισμα ηταν ένα κοριτσι με καστανοκοκκινα μαλλια  και ειχε μεγαλα καστανα ματια την λεγανε εφη φαινοταν καλο κοριτσι αλλα λιγο απομακρο λιγα καθισματα ποιο πισω ηταν ένα αγορι αρκετα μεγαλοσωμο και αρκετα τρομακτικο αν θυμοταν καλα λεγοταν nick ποιο πισω καθοταν o lefob που τον ειχε γνωρισει νωριτερα πισω του η αλικη ένα κοριτσι με καστανα μαλλια και γαλαζια μαλλια ηταν λιγο ανχωτικος ο τροπος που συμπεριφερονταν αλλα κατά τα αλλα ηταν ενταξει στο προτελευταιο καθισμα κοιμοταν ο d  lord  ακουμπωντας το κεφαλι του  στον ομο του κοριτσιου που εφερε ο κ μεταξας  πως ειπε ότι την φωναζουν ο x mind κατι σαν φρουτο αχ ναι! Cherry σωστα  ton d lord δεν τον συμπαθουσε ιδιαιτερα μαλλον ειχε επηρεαστει από την γνωμη που ειχε ο x mind για αυτον αλλα κατι δεν του αρεσε στο βλεμμα του παντως, ηταν προφανης η προστατευτικοτητα στο κοριτσι, και αυτό  τον εκανε να αμφιβαλλει για την γνωμη που ειχε σχηματισει ο x mind για αυτον στα τελευταια 5 καθισματα καθοντουσαν  2  αγορια ο jack ένα αγορι με γυαλια που κουβαλαγε συνεχεια μια μαυρη τσαντα με ένα lap top και στο κεντρο τον καθισματων ,ο giant  man κοιμοτανε ,ηταν   περιεργος o τροπος που τους   κοιταζε ηταν λες  και  τους εξερευνουσε αλλα παραλληλα τους προστατευε  στο καθισμα πισω του βρισκοντουσαν 2 κοριτσια η ελπιδα και lora  ,η ελπιδα ειχε μακρυα σγουρα μαυρα μαλλια και μαυρα ματια ηταν αρκετα μικροκαμωμενη και χαριτωμενη ενώ η λορα ειχε ξανθα μαλλια και γαλαζοπρασινα ματια ηταν πολύ ομορφο κοριτσι πισω τους καθοταν ο alex τον ειχε συμπαθησει τον alex φαινοταν πολύ καλο παιδι υστερα κοιταξε στην μπροστινη θεση δεν μπορουσε να την διακρινει αλλα εκει καθοταν η Christine ηταν πολύ ομορφη με τα πλατινε μαλλια της και τα ανοικτα πρασινα ματια της αλλα ο τροπος που κοιτουσε τους υπολοιπος ηταν λες και ηταν θυραματα της ο  new goblin  κοιταξε την ωρα ,σηκωθηκε και πηγε στον οδηγο ‘’ερμ συγνωμη σε ποση ωρα φτανουμε?’’ τον ρωτησε ‘’σε λιγα λεπτα αν μπορεις ξυπνα τους υπολοιπους ‘’ ‘’οκ’’   ‘’θελεις βοηθεια να τους ξυπνησουμε?’’ ο new goblin σηκωσε το βλεμμα του και ειδε την Christine  να τον κοιταζει με τα πρασινα ματια της, ηταν πραγματικα πολύ ομορφο πλασμα δεν ειχε την ομορφια της κισσος που ηταν προσιτη με το ομορφο χαμογελο της ,η Christine ηταν λες και ειχε ερθει από καποιον αλλον πλανητη περιεργο λιγα λεπτα πριν δεν την συμπαθουσα καν ‘’ερμ φυσ-‘’ ‘’new goblin!’’ και ξαφνικα ο xmind ηταν μπροστα του ‘’παμε’’ του ειπε αποτομα και τον επιασε από τον αγκωνα ξαφνικα ενιωσε ότι ξυπνησε ‘’παιδια ξυπνηστε ο οδηγος ειπε ότι φτασαμε!’’ ειπε δυνατα ο  x mind όλα τα παιδια αρχισαν να ξυπνανε και να μαζευουν τα πραγματα τους  τι εγινε? Ρωτησε σιωπηλα τον xmind θα σου πω αργοτερα του απαντησε…

Ινστιτουτο 28\10 19:22 

Επιτελους φτασαμε  σκεφτηκε ο giant man τι ταξιδι και αυτό πηρε τα πραγματα του από πουλμαν και ακουλουθησε την δοκτορ μαιρη ετσι όπως προχωρουσε σκονταψε πανω σε κατι ‘’ουπς συγνωμη ‘’ ειπε αντικριζοντας ένα ζευγαρι καταπρασινα ματια ‘’καλα δεν πειραζει’’  του ειπε χαμογελοντας ‘’εσυ δεν εισαι ο giant man ? εγω ειμαι η christine’’ ‘’ναι το ξερω’’ της ειπε και χαμογελασε ,ενιωθε λες και τον ειχαν υπνοτισει ‘’εχεις ομορφο χαμογελο giant man’’ ‘’συγνωμη ειδατε πουθενα την δοκτορ μαιρη?’’ εμφανιστηκε μπροστα του ένα κοριτσι με μαυρα μαλλια εκεινο που κουβαλαγε ο πατερας του ξαφνικα ενιωσε την αναγκη να δει αν ηταν καλα αυτό βεβαια οφειλοταν στην φυση του χαρισματος του αφησε το βλεμμα του να φυγει από τα καταπρασινα ματια και βρεθηκε να κοιταζει ένα άλλο ζευγαρι ολοχρυσα ματια ‘’εισαι καλα?’’ την ρωτησε ‘’ερμ ναι φυσικα ειμαι μια χαρα’’ ειχε ομορφο προσωπο ,τα μαυρα ισια μαλλια της πλαισιωναν το χλωμο προσωπο της και τα χρυσα ματια της εκαναν ερχοντουσαν σε αντιθεση με όλα τα υπολοιπα στοιχεια πανω της , ηταν αρκετα πιο κοντη από εκεινον εκεινη εμοιαζε να τον παρατηρει εξισου, ετσι λοιπον και όταν το συνειδητοποιησαν ταυτοχρονα χαμογελασαν ο ενας στον αλλον συνηθως μπορουσε να ελενξει τον εαυτο του αλλα δεν μπορεσε να της αντισταθει απλωσε το χερι του και ακουμπησε την μελανια στον κροταφο της ,εκεινη τον κοιταξε απορημενα ‘’αυτό πρεπει να σε ποναει’’ ‘’ερμ ναι με ποναει λιγο ‘’ ‘’δεν θα σε ποναει πια’’ η απορια στο προσωπο της μεγαλωσε ‘’giant man ‘’ ένα χερι απομακρυνε την παλαμη του από το προσωπο της ‘’πρεπει να πας στην δοκτορ μαιρη με τους υπολοιπους ‘’ ο πατερας του σταθηκε διπλα του και τον κοιταξε με ενα βλεμμα δυσαρεσκειας, μπορουσε να τον ακουσει να το λεει γινεσε απροσεκτος ‘’giantman?!  Το ονομα σου είναι  giant man?’’ κοιταξε το κοριτσι το προσωπο της ειχε σκοτεινιαζει ειχε μια εκφραση απογοητευσης υστερα κοιταξε το χερι του που ακομα κρατουσε ο πατερας του και μετα κοιταξε το προσωπο του πατερα του ‘’χμ ειμαι πολύ κουρασμενη φενεται ‘’ ψυθιρισε υστερα τον κοιταξε στα ματια ‘’μοιαζετε τοσο πολύ, φυσικα και θα ησουν γιος του ετσι δεν είναι ιακωβε?’’ δεν μπορουσε να το καταλαβει ενταξει εμοιαζε στον πατερα του αλλα ο πατερας του ηταν 30 χρονια μεγαλυτερος και αυτό που ειχε πει το κοριτσι εμοιαζε σαν να τον κατηγορουσε γελασε με κακια ‘’μαλλον δεν ξερεις ποια ειμαι ετσι δεν είναι ? για αυτό πηγες να με γιατρεψεις’’ πως το ξερει?! Εγυρε το κεφαλι της και τον κοιταξε εξεταστικα ‘’ο γιος σου ειχε παρει τον χαρακτηρα της γυναικας σου’’ ‘’πως τα ξερεις όλα αυτά?’’ της ειπε εκεινη τον κοιταξε και χαμογελασε πικροχολα ‘’ειμαι η cherry’’ αποτομα ο giant man εκανε ένα βημα πισω η νεκρομαντισσα… ’’ αρκετα και οι δυο σας θα τραβηξετε την προσοχη των αλλων’’ ειπε ο πατερας του ‘’σωστα δεν είναι ωρα ακομη ετσι δεν είναι?’’ειπε το κοριτσι ανυπομονα  ‘’ναι cherry δεν είναι ωρα ακομα’’ειπε ο πατερας του και χαιδεψε το κεφαλι της cherry μα τι κανει μπορει να του επιτεθει εκεινος ομως την κοιταζε λες και ηταν ενας ανεκτημιτος θησαυρος ‘’είναι περιεργο πως ένα μικρο κοριτσι σαν και σενα μπορει να φερει τα πανω κατω στον κοσμο ολο, ε χρυση μου?’’ ‘’ξερεις ειμαι 18 και σε λιγο θα γινω 19’’ ‘’φυσικα πηγενετε τωρα’’ και τους χαμογελασε γαληνια, όχι, μονο στην cherry χαμογελασε ,εκεινον ηταν σαν να μην τον εβλεπε προχωρησαν μαζι το ινστιτουτο ηταν ένα τεραστιο 4οροφο  κτιριο που θυμιζε παλιες εποχες μπροστα του υπηρχε ένα λιβαδι γυρω γυρω από το ινστιτουτο υπηρχε δασος ‘’ξερεις δεν με ενδιαφερει αν σε συμπαθει ο πατερας μου δεν θα σε αφησω να καταστεψεις κανεναν’’ εκεινη τον κοιταξε τα ματια της  ειχαν παρει μια θλιμμενη εκφραση ‘’ουτε εγω’’ του απαντησε ‘’τι εννοεις ?’’ ειπε σταματωντας αποτομα ειχαν φτασει στο σημειο που ειχαν μαζευτει οι υπολοιποι εκεινη τον κοιταξε και ανοιξε το στομα της να πει κατι’’cherry!’’ ένα αγορι φωναξε ‘’ερχομαι’’ και αρχισε να τρεχει προς αυτό ξαφνικα σταματησε και γυρισε να τον κοιταξει χαμογελωντας εκεινη την στιγμη ο ηλιος εδυε και τα ματια της ηταν σαν να ακτινοβολουσαν το φως του ηλιου ‘’giant man?’’ ‘’ναι?’’ ειπε γεματος περιεργεια  του χαμογελασε και το προσωπο της ελαμψε ‘’εχεις χαιρετισματα από την μητερα σου’’ του ειπε και αρχισε να τρεχει προς τους υπολοιπους, χωρις  να το καταλαβει αθελα του της  ειχε ανταποδωσει το χαμογελο μονο που τωρα ενιωθε συνχηση και φοβο την μητερα μου?...

28\10 21:32

‘’οκ λοιπον οι κοιτωνες ολων σας βρισκονται στον 4 οροφο στον 1ο και 2ο οροφο βρισκονται οι αιθουσες διδασκαλιας και το εξεταστηριο’’ ‘’εξεταστηριο? Τι εννοειται?’’ η κισσος ειδε την εφη να κοιταει με περιεργεια το ινστιτουτο ‘’νεαρη μου βρισκεται αρκετα μακρυα από την οικογενεια σας το θεωρουμε καθηκον μας να τους στελνουμε χαρτια για την κατασταση της υγειας σας ειτε πνευματικης ειτε ψυχικης λοιπον τα μαθηματα ξεκιναν την επομενη εβδομαδα στο 3ο οροφο βρισκεται η αιθουσα αναψυχησης εκει θα βρειτε υπολογιστες, την μεγαλη μας βιβλιοθηκη και αλλα πραγματα που πιστευω ότι θα τα βρειτε ενδιαφερον στο ισογειο είναι οι τραπεζαρια και τα γραφεια διευθυνσης οπως και οι κουζινα στην οποια μπορειτε να πατε εάν ειστε πεινασμενοι προσοχη όμως από αυριο απαγορευετε να πηγαινετε στην κουζινα για extra  γευμα θα τρωτε με προγραμμα αυριο θα γνωρισετε τους καθηγητες σας και θα καθοριστει το προσωπικο σας προγραμμα με βαση τα αποτελεσματα των τεστ που θα γραψετε δεν εχω κατι άλλο να πω θα ενημερωθητε αυριο για όλα τα υπολοιπα προς το παρων ο κάθε ενας θα παρει το κλειδι για το δωματιο του το νουμερο του δωματιο αναγραφετε πανω στο κλειδι το μοναδικο  αντικλειδι κάθε δωματιου υπαρχει στα γραφεια και μονο ο ιδιοκτητης μπορει να το ζητησει αν μερικοι νιωθουν ανασφαλεια μονοι τους μπορουν να επιλεξουν να συζησουν με καποιο άλλο παιδι του ιδιου φυλλου λοιπον καλωσωρισατε στο καινουργιο σας σπιτικο’’η κισσος επιασε τον αδελφος της από το χερι ‘’παμε!!’’ ‘’κατσε τι βιαζεσε ?’’ ‘’θελω να το δω’’ λες και δεν το εβλεπες συνεχεια την ωρα που ερχομασταν στο πουλμαν το εχω μαθει από εξω πλεον  παμε παραπονιαρη ‘’ερμ συγνωμη..’’ η κισσος γυρισε και ειδε την αλικη ‘’οριστε?’’ ‘’να αναρωτιομουν αν ηθελες να μεινουμε μαζι για καποιο διαστημα μεχρι να προσαρμοστω τουλαχιστον νιωθω λιγο ανασφαλης εδώ περα κ-‘’ η κισσος την αγκαλιασε ‘’φυσικα χαιρομαι παρα πολύ που μου το ζητησες  παμε!’’ θα μεινετε στο ιδιο δωματιο με τον new goblin? Εβεβαια σιγα μην τον αφησω μονο του  της απαντησε διπλα της η αλικη χτυπουσε το ποδι της ανυπομονα ‘’λοιπον παμε!’’ την πηρε από το χερι και μπηκε μεσα στον ινστιτουτο ηταν ακριβως από το ειδε στο οραμα της η μεγαλη αιθουσα της  υποδοχης με τους κρεμ τοιχους εδειχνε λες και ηταν από καποιο μεγαλο ξεναδοχειο στα δεξια υπηρχε μια τεραστια διπλη πορτα ηταν η αιθουσα που θα δειπνουσαν αλλα και θα γινοταν και η αιθουσα εκδηλωσεων η αιθουσα που ειχε δει το οραμα της ξαφνικα ενιωσε ένα ριγος ‘’κισσε? Τι εγινε?’’ ‘’ερμμ τιποτα αλικη παμε να παρουμε τα κλειδια μας’’

28\10 11:27

Η  cherry  τοποθετησε τα ρουχα της στην ντουλαπα αντε να δουμε ποσο καιρο θα μεινουμε εδω μεχρι τωρα δεν ειχε δημιουργηθει κανενα προβλημα και στο αεροπλανο καταφερε να δει τα αρχεια που ηθελε πριν μπει μεσα ο μεταξας ,ο οποιος δεν ειχε παρει χαμπαρι ότι επεξε με τα αρχεια του και ότι τα ειχε στειλει στο e mail της, εβγαλε από την βαλιτσα το λαπ τοπ της και ανοιξε τα αρχεια ‘’ όχι ρε πουστη’’δεν μπορουσε να το πιστεψει όλα τα παιδια ειχαν και μια ξεχωριστει δυναμη, τηλεκινηση!!!Τι στο διαολο γινετε? Το αγορι στο αεροπλανο!! Πηγε και κοιταζε τις φωτογραφιες μεχρι που βρηκε την δικια του lefobxmm δημιουργεια φωτιας ? όχι αποκλειετε αφου το ενιωσα όταν ειχε συναντησει το αγορι στο αεροπλανο και ειχε ακουμπησει το προσωπο του ενιωσε λες και ξαφνικα αποροφουσε ένα κομματι της μετα συνειδητοποιησε ότι αποροφουσε την δυναμη της ειδε τα ματια του να γινονται χρυσα και υστερα κοκκινα το ενστικτο της επιβιωσης την κατελαβε και αντεδρασε αποτομα μονο που δεν του γρυλισα δεν φαινοταν να ξερει για την δυναμη του αν και δεν πιστευε ότι ολες αυτές οι δυναμεις  θα εμειναν κρυφες όχι με ένα τηλεπαθητικο και καποια που εβλεπε το μελλον τα 2 αδελφια… πολύ περιεργος συνδιασμος καποτε ειχε κι αυτή αδελφο αλλα τον εχασε στην φωτια που εχασε και τους γονεις της αυτό της θυμισε το αγορι στο πουλμαν με τα ματια που ηταν ολοιδια ματια με τα δικα της συμπτωση θα είναι τι άλλο μπορει να είναι αν και ηλικιακα ειχε την ιδια ηλικια με τον αδελφο της ξαφνικα ακουσε ένα θορυβο από το τζαμι του παραθυρου και πεταχτηκε από το κρεββατι εκλεισε το λαπ τοπ και πλησιασε σιγα σιγα το παραθυρο ‘’ουφ βλακα με τρομαξες ’’ ηταν ο d lord του ανοιξε το παραθυρο της και εκεινος με ένα χαμηλο γδουπο προσγιωθηκε στο πατωμα  ‘’εσυ να δεις ποσο με τρομαξες στο αεροπλανο ανοητη’’ της ειπε και αρχισε να ψαχνει το δωματιο σπιθαμη προς σπιθαμη η cherry εκατσε στο κρεββατι της  ‘’πρωτη φορα εχω διπλο κρεββατι και τοσο μαλακο στρωμα’’ ο d lord μπηκε στο μπανιο εξερευνοντας το ’’ο ελεος για βομβες ψαχνεις?’’ ‘’μην φωναζεις’’ ‘’γιατι?’’ ‘’δεν επιτρεπετε να ειμαι εδώ μετα τις 11 απαγορευετε να βρισκομαστε σε ξενα υπνοδωματια’’ ‘’ωρε φιλε λες και ειμαστε σε μοναστηρι’’ ‘’ευτηχως που υπαρχει αυτό το δεντρο εξω από το δωματιο σου και μπορεσα και σκαρφαλωσα ‘’ ‘’ακομα δεν φτασαμε και εχεις δει όλα τα μερη του σπιτιου ετσι δεν είναι?’’ ‘’ναι και δεν είναι ασχημο μερος μονο που ειμαστε στη μεση του πουθενα’’ ‘’το παρατηρησα’’ ο  dlord  σταθηκε στην μεση του δωματιου και ειπε χαμογελωντας ’’οκ δεν εχει βομβες ‘’ μετα  την κοιταξε ηξερε οτι το προσωπο της  ειχε σκοτεινιασει  αλλα σκεφτοταν τον lefob δεν ειχε  υπολογισει το γεγονος ότι θα ηταν διαφορετικος από τον πατερα του νομιζε ότι θα ειχε να κανει με κακοτραχυλο ανθρωπο εκεινος όμως ηταν καλος το ενιωσε στην ψυχη της ‘’cherry?’’ ψυθιρισε και τον ειδε να πλησιαζει ‘’τι εχεις?’’ ‘’ειμαι κουρασμενη’’ εκαστε διπλα της’’θα είναι ανωφελο να  σε ρωτησω για το τι εγινε σημερα στο αεροπλανο ετσι δεν είναι?’’ ‘’ dlord δε-‘’ ‘’cherry  μην διανοηθεις να σκεφτεις ότι δεν θα μου το πεις κανεις πολύ μεγαλο λαθος το γεγονος ότι θα σε αφησω επειδη εισαι κουρασμενη, εξανλτημενη για την ακριβεια βλεπω ότι εισαι στα προθυρα λιποθυμιας δεν θα σε σωσει παρα μονο για σημερα οκ?’’ της ειπε και την κοιταξε εντονα στα ματια ‘’αχ νταξει αμαν ποια’’ ‘’παντως ‘’ της ειπε και σηκωθηκε από το κρεββατι και αρχισε να περπαταει με τα χερια στους γοφους ‘’φιλεναδα το δωματιακι σου είναι κουκλα’’ h cherry εσκασε στα γελια παντα λατρευε τα αστεια του ‘’επιτελους χαμογελας και λιγο’’ εκεινη τον κοιταξε και ειδε την ανυσυχια στα ματια του ‘’λοιπον νομιζω ότι είναι ωρα να κοιμηθεις ‘’ ‘’να κοιμηθω?! Και εσυ τι θα κανεις?’’ ‘’χμ για σκεφτω .. α ναι το βρήκα θα πάω στο δωμάτιο μου θα κάνω ένα μπάνιο και θα κοιμηθώ’’ ‘’χμμ ακούγετε ριψοκίνδυνο’’ ‘’αφου ξερεις ότι ο κινδυνος είναι ο καλυτερος μου φιλος μετα από σενα βεβαια ‘’ την σηκωσε από το κρεββατι και το ετοιμασε για να κοιμηθει ‘’πηγαινε να αλλαξεις εισαι ετοιμη να κοιμηθεις ορθια’’ ‘’οκ’’ μολις βγηκε από το μπανιο με τις πιτζαμες της την κοιταξε εξεταστικα ‘’τι?’’ ειπε κοκκινιζοντας ‘’τιποτα απλως σου παει αυτό το χρωμα αντε σκαρφαλωσε, μπορεις να ανεβεις η θες βοηθεια?’’ ‘’νομιζω ότι θα τα καταφερω’’ του ειπε και του εβγαλε την γλωσσα  ‘’οριστε λοιπον νταξει τα ελενξες όλα ?’’ του ειπε  μολις χωθηκε κατω από τα σκεπασματα‘’φυσικα ανοητο ‘’εκατσε στο κρεββατι και βρεθηκαν προσωπο με προσωπο ‘’σε ευχαριστω’’ της ειπε ’’γιατι?’’ εκεινος χαμογελασε ‘’που υπαρχεις’’ ηταν ακριβως τα ιδια λογια που η cherry του ειχε πει εκεινη την ημερα που ανακαλυψε ότι και οι 2 ειχαν δυναμεις‘’ και επισης ξερω ότι θυσιασες πολλα για να βρεθεις εδώ μαζι μου’’ ‘’δεν μπορουσα να σε αφησω μονο σου ‘’ του ειπε χαιδευοντας το προσωπο του ‘’η αληθεια είναι ότι μου ελειψες  και μονο στην ιδεα ότι δεν θα σε ξανα εβλεπα ‘’ της ειπε ‘’αντε καλυνυχτα τωρα μικρη πρεπει να κοιμηθεις ‘’ ‘’δεν ειμαι μικρη’’ του ειπε πεισμωτικα’’ εκεινος γελωντας την φιλησε στο μετωπο και προχωρησε στο παραθυρο  κοντοσταθηκε ‘’αν γινει ότιδηπωτε ειμαι στο απεναντι δωματιο που βρισκετε αριστερα ‘’ ‘’οκ μην ανυσηχεις  d lord θα σε σωσω από τον κακο λυκο ‘’ ακουσε τον d lord να γελαει βραχνα μετα  το παραθυρο να κλεινει και εκλεισε τα ματια της για να κοιμηθει

29/10 12:23

‘’Oυφ δεν μπορει να με παρει ο υπνος είναι ασφυκτηκα εδώ μεσα ‘’ ‘’δεν εχω ιδεα γιατι δεν πηρα διαφορετικο δωματιο από το δικο σου μου φενετε τα θελω και τα παθαινω’’του ειπε ο μπατμαν ‘’εγω φταιω? ‘’ ανασηκωθηκε από το κρεββατι του ‘’με συχνησε η δοκτορρρ ακους εκει δεν επιτρεπεται μετα τις 11 να μπαινεις σε ξενο υπνοδωματιο εγω τι θα κανω ολο αυτόν το καιρο που θα ειμαστε εδώ αληθεια τωρα που το σκεφτηκα μεχρι ποτε θα μεινουμε εδώ?’’ ‘’δεν ξερω δεν εχει αναφερθει αλλα στο ινσττουτο λεει ο μεταξας ότι εχει και την ιδιωτητα και πανεπιστημιου αρα μπορουμε μεχρι τα 25 να υποθεσω’’ ‘’ωχ ρε φιλε αν τα πραγματα συνεχισουν ετσι θα υπαρξει προβλημα’’ ‘’μην ανυσηχεις θα βρεις κοριτσι τοσο υπαρχουν’’ ‘’παρατηρησες την ξανθια?’’ ειπε ο  comic boy  και σηκωθηκε από το κρεββατι ανοιξε το παραθυρο’’την κισσο ερμ δεν ξερω αν το προσεξες αλλα μιλαγαμε κιολας ‘’ ‘’δεν μιλαω για την κισσο ερωτοχτυπημενε αλλα εσυ φυσικα θα προσεχες μονο αυτή εννοω την άλλη με τα πρασινα ματια την christine’’ ‘’α ναι τι με αυτην?’’ ‘’είναι πολύ ομορφη μπορουσε ανετα να γινει μοντελο δεν καταλαβαινω πως καταληξε εδώ,γιατι από την άλλη ο lefob? Πως κατεληξε εδώ?’’ ‘’ηταν λογικο βρε ανοητε κοκκινοσκουφι ο μεταξας εψαχνε παιδια με δυσκολη οικογενειακη κατασταση ή με τραυματικες εμπειριες και θυμασε που η γιαγια του ειχε αυτοκτονησει? Δεν θυμασε πως ειχε αντιδρασει?’’ ‘’σωστα ασε που είναι ιδιοφυια πρεπει να υπαρχει και καποιος εξυπνος εδώ μεσα’’ ειπε με ένα αυταρεσκο βλεμμα ο comic boy‘’καποιος που σιγουρα δεν είναι εσυ’’ ο comic boy σηκωσε τηλεπαθητικα το μαξιλαρι και χτυπησε τον μπατμαν με δυναμη ‘’αουτς ρε βλακα ‘’ του ειπε και με μια λαβη καταφερε να ριξει τον comic boy στο πατωμα και να τον κρατησει εκει ‘’τωρα τι εχεις να πεις ? εε εξυπνοπουλι!?’’ ‘’ότι ένα βοδι με εχει πλακωσει’’

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Cherry's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Cherry

x-mind
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 02 Μαρτίου 2009
Περιοχή: Νομός Ιωαννίνων
Απεσταλμένο: 30 Μαίου 2010 στις 3:23πμ | IP Logged  

Μέχρι τις 11;;;; Κανονικά εως τις 10 έπρεπε να είναι!!
Πάντως καλή ιστορία μόνο που εκεί με την Κριστιν και Το Τζαιαντ Μαν δεν καταφερα να βγαλω νόημα λόγω του τροπου γραφης σου μα νο προβλεμ! Στο τεστ θέλω να γράψω αριστα αν γινεται.

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή x-mind's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από x-mind Επισκεφτείτε την x-mind's Αρχική σελίδα του/της

Cherry
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 02 Μαίου 2010
Απεσταλμένο: 30 Μαίου 2010 στις 10:41πμ | IP Logged  

xmm 8a katalabeis kalytera pio meta h christine einai ligo xmm symferontologa? kati tetoio
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Cherry's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Cherry

comicboy
Forum member
Forum member
The Jester

Εγγεγραμμένος/η στις: 28 Απριλίου 2007
Περιοχή: Νομός Ημαθίας
Απεσταλμένο: 30 Μαίου 2010 στις 11:36πμ | IP Logged  

Den kserw apla exw katsei mia fora na diavasw tin istoria tis Cherry kai ok. Mporw na pw oti den katalava xristo, oxi apo ton tropo grafeis, mallon einai to oti ekselisontai polles mazi polla gegonota mazi, isws auto na einai omws pou tin kanei diaforetiki apo tis alles! 

lefobserver
Forum member
Forum member
Syke

Εγγεγραμμένος/η στις: 01 Σεπτεμβρίου 2008
Περιοχή: Gotham City - Σπηλιά μασκοφόρου ήρωα
Απεσταλμένο: 30 Μαίου 2010 στις 3:43μμ | IP Logged  

οπως παντα τελεια ιστορια εκτος του οι δεν εχει αποσιοπιτικα
στα τεστ θελω στην αρχη να γραφω σκατα και καποιος/α να με βοηθήσει...plz cheraki

Επεξεργασμένο από lefobserver στο 30 Μαίου 2010 στις 3:47μμ
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή lefobserver's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από lefobserver

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Απεσταλμένο: 30 Μαίου 2010 στις 8:15μμ | IP Logged  

Btw Cherry, λιγο δυσκολο να τη διαβασω αλλα καταφερα να βγαλω ακρη. Κανε μου τη χαρη σε παρακαλω να προσεξεις λιγο παραπανω τα σημεια στιξης και τους διαλογους.

x-mind έγραψε:
Μέχρι τις 11;;;; Κανονικά εως τις 10 έπρεπε να είναι!!

Ελεος ρε μαν. Την ειπες παλι την μ@λ@κι@. Χαλαρωσε λιγακι. Αναρωτιεμαι πως διασκεδαζεις στον ελευθερο σου χρονο.
Μεχρι τις 10?
Οχι συναυλιες γτ υπαρχουν τσιγαρα, ναρκωτικα, αλκοολ και δημοσιες σεξουλακικες περιπτυξεις.
Οχι το ενα, οχι το αλλο.
Χαλαρωσε γτ σε βλεπω ή να καταληγεις παπας (που θεωρω οτι τωρα ειναι απο τις χειροτερες παστες ανθρωπους με αυτα που κανουν) ή να πηγαινεις στρατο και να καταληξεις στρατοκ@*λος.
Να υποθεσω οτι καθε βραδυ πινεις γαλα και πας για υπνο στις 10? Στις εκδρομες του σχολειου πας? Αν πας, στα βραδινα τι κανεις? Κανεις τον αρρωστο και μενεις στο ξενοδοχειο ωστε να χασεις το βραδινο γλεντι στα bar που πατε? Να υπθεσω οτι δεν εισαι καν party animal?

x-mind
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 02 Μαρτίου 2009
Περιοχή: Νομός Ιωαννίνων
Απεσταλμένο: 30 Μαίου 2010 στις 9:25μμ | IP Logged  

Ντροπή σου Μπάτμαν! Βριζεισ τους εκπρωσοπους του θεου;;; Αυτός ο Κόμικμποι σε επηρεαζει!!!!
Φυσικά και πηγαίνω στις τριημερες του σχολίου!!! Αν εννοεις στην τριήμερη τι έκανα λοιπόν (τωρα στα σοβαρα) λοιπόν αφού γυρισα από την Τριημερη τη πρώτη μερα το βραδυ πήγα στο διπλανο δωμάτιο και ειδαμε ταινιες(δε θυμάμαι ποιες). Και όταν το πρωι κατα τις 6 γυρισα στο δωματιο μου ο συγκατοικος είχε  κλειδωσει τη πόρτα και εγω ήμουν από εξω και κοιμοταν και βαθια και δεν ανοιγε(ο κόμικμποι θα του χε ριξει υπνωτικο γιατι ο δαιμονας θέλει το κακο μου δεν εξηγειτε αλλιως) και τη δευτερη μέρα αφου γυρισα από το μπαρ με πήρε ο υπνος.Τότε εφγε και το πνευμα του Δαιμονα Μπιζαβουλ από μέσα μου!

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή x-mind's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από x-mind Επισκεφτείτε την x-mind's Αρχική σελίδα του/της

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Απεσταλμένο: 30 Μαίου 2010 στις 10:09μμ | IP Logged  

Ενα σου λεω. "Servant in Heaven. King in Hell". Ακουσε το. Τρομερο album των Kreator.

Την επομενη φορα δειτε τον "Εξορκιστη". Ταινιαρα!

comicboy
Forum member
Forum member
The Jester

Εγγεγραμμένος/η στις: 28 Απριλίου 2007
Περιοχή: Νομός Ημαθίας
Απεσταλμένο: 31 Μαίου 2010 στις 12:07πμ | IP Logged  

1) Legete Beelzebub η στα ελληνικα Βελζεβουλ.
2) File den tha s pw polla giati den se gnwrizw. Simasia den exei na eisai party animal i ta sxetika, apla des re man, eisai 17-18 oute kserw poso eisai, tespa, eisai se ilikia pou auta tha sou meinoune na exeis na ta les!!! Sorry kai olas pera apo tin plaka, otan megalwseis ti tha les sta paidia sou oti ekanes? Diavaza mexri tis 12-1 gia na grapsw kala stin istoria? :S

Επεξεργασμένο από comicboy στο 31 Μαίου 2010 στις 12:11πμ

ntisa
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 26 Μαίου 2010
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα
Απεσταλμένο: 31 Μαίου 2010 στις 3:50πμ | IP Logged  

comicboy to pws xodeuei o ka8enas to xrono t eiani proswpiko t 8ema....esu 8eleis na bgaineis exw sta magazia kai na xenuxtas kapoios allos tou aresei na diabazei allos na pernei ta bouna...an kai den eimai uper tou diabazw olh mera o ka8enas kanei oti 8elei...
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή ntisa's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από ntisa

<< Προηγούμενη Σελίδα από 21 Επόμενη >>
  ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Εκτυπώσιμη έκδοση Εκτυπώσιμη έκδοση

Επιστροφή στο Forum:
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να διαγράψετε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum