www.anubiscomics.gr - Forum

Προϋπόθεση συμμετοχής
στο forum του anubiscomics.gr είναι ο σεβασμός προς τα υπόλοιπα μέλη. Ο σεβασμός αυτός αποκλείει προσωπικές επιθέσεις, αγενείς εκφράσεις και προσβολές. Το forum δεν είναι χώρος εκτόνωσης προσωπικών διαφορών, αποφύγετε λοιπόν την εμπάθεια. Κάθε συζήτηση, ειδικά σε περίπτωση διαφωνίας μεταξύ μελών, θα γίνεται με άξονα την αντιπαράθεση επιχειρημάτων και το σεβασμό στην αντίθετη άποψη.

Μηνύματα με αποκλειστικό σκοπό να παρενοχλήσουν την κοινότητα του forum του anubiscomics.gr θα διαγράφονται.

Για διαγραφές μελών ή μηνυμάτων καθώς και προβλήματα εισόδου στο forum, επικοινωνήστε με την administrator στο e-mail badblood@compupress.gr.

Σας συμβουλεύουμε να διαβάσετε τους κανόνες χρήσης του forum.

Γενικά
 Anubis Comics Forum : Γενικά
Τίτλος Τίτλος: Anubis comics forum stories (Κλειδωμένο μήνυμα Κλειδωμένο μήνυμα) ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Συγγραφέας
Μήνυμα << Προηγούμενο θέμα | Επόμενο μήνυμα >>
ntisa
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 26 Μαίου 2010
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα
Συνδεδεμένος: Αποσυνδεδεμένος
Απεσταλμένο: 31 Μαίου 2010 στις 3:58πμ | IP Logged  

cherry sunexise thn istoria s...diabasa thn arxh gaiti dusthxws den exw polu xrono kai einai polu wraia....oso gia to onoma p me rwthses einai ebneush apo ena filo m...giati?? to exeis xanadei kapou???.....sto story bazeis ta paidia apo to forum san protagwnistes??? ....aaa kai kala apotelesmata me tis pannelhnies sou 
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή ntisa's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από ntisa

Cherry
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 02 Μαίου 2010
Απεσταλμένο: 31 Μαίου 2010 στις 4:56μμ | IP Logged  

op katalaba ti ennoeitai gia to story sto diko moy mialo einai pio kseka8ara gia ayto vghke etsi

sozzzz

agaphth ntisa  XD oxi den to exw ksanadei kapou to onoma soy (8a eprepe?)

oso gia thn istoria nai  einai protagwnistes kyriws ta paidia toy forum ebala kai kati alloys xarakthes bebaia gia thnv istoria kai eyxaristw gia tis panellhnies esy den edines?
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Cherry's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Cherry

x-mind
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 02 Μαρτίου 2009
Περιοχή: Νομός Ιωαννίνων
Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 10:33πμ | IP Logged  

comicboy έγραψε:
1) Legete Beelzebub η στα ελληνικα Βελζεβουλ.
2) File den tha s pw polla giati den se gnwrizw. Simasia den exei na eisai party animal i ta sxetika, apla des re man, eisai 17-18 oute kserw poso eisai, tespa, eisai se ilikia pou auta tha sou meinoune na exeis na ta les!!! Sorry kai olas pera apo tin plaka, otan megalwseis ti tha les sta paidia sou oti ekanes? Diavaza mexri tis 12-1 gia na grapsw kala stin istoria? :S

Καταρχας είμαι 16! Κατα δευτερον μου αρεσει η ιστορία και τη θεωρω πολυ ευκολο μαθημα και ποτε δεν θα διαβαζα εως τις 1! Στις 9 είχα πάντα τελειωσει! Στο ελευθερο μου χρόνο κάνω διαφορες ασχολίες!  Στα παιδιά μου θα πω την αλήθεια και ότι έκανα! Τι να τους πω ότι πήγαινα σε συναυλιες; Τότε θα έχει αλλάξει ο τρόπος διασκεδασης! Αν θέλουν κάτι ιδιατερο να τους πω! Εξάλλου σε συναυλιες δε θέλω να πάω σε καμία πάση θυσια! Σιγα το πράγμα! 

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή x-mind's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από x-mind Επισκεφτείτε την x-mind's Αρχική σελίδα του/της

Cherry
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 11:03πμ | IP Logged  

16 eisai? po po 8ymamai otan hmoun 16 1h lykeioy ti wraia poy pernaga xD

ti eidoys moysikh akous? (pezei shmantiko rolo paidia dioti den mporoun oles oi mousikes na akougontai se mia synaulia)
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Cherry's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Cherry

comicboy
Forum member
Forum member
The Jester

Εγγεγραμμένος/η στις: 28 Απριλίου 2007
Περιοχή: Νομός Ημαθίας
Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 11:05πμ | IP Logged  

x-mind έγραψε:

comicboy έγραψε:
1) Legete Beelzebub η στα ελληνικα Βελζεβουλ.
2) File den tha s pw polla giati den se gnwrizw. Simasia den exei na eisai party animal i ta sxetika, apla des re man, eisai 17-18 oute kserw poso eisai, tespa, eisai se ilikia pou auta tha sou meinoune na exeis na ta les!!! Sorry kai olas pera apo tin plaka, otan megalwseis ti tha les sta paidia sou oti ekanes? Diavaza mexri tis 12-1 gia na grapsw kala stin istoria? :S

Καταρχας είμαι 16! Κατα δευτερον μου αρεσει η ιστορία και τη θεωρω πολυ ευκολο μαθημα και ποτε δεν θα διαβαζα εως τις 1! Στις 9 είχα πάντα τελειωσει! Στο ελευθερο μου χρόνο κάνω διαφορες ασχολίες!  Στα παιδιά μου θα πω την αλήθεια και ότι έκανα! Τι να τους πω ότι πήγαινα σε συναυλιες; Τότε θα έχει αλλάξει ο τρόπος διασκεδασης! Αν θέλουν κάτι ιδιατερο να τους πω! Εξάλλου σε συναυλιες δε θέλω να πάω σε καμία πάση θυσια! Σιγα το πράγμα! 

den exeis idea gia to ti tha peis Diaskedasi! sovara dude! siga kai ti san eisai 16? kai egw 17 eimai kai to glentaw opws den to glentaei enas 25aris! kai kses kati? mporei na pw varia kouventa alla paw stoixima oti oute exeis parea gia na pate se sunaulia na perasete gamaoua!

x-mind
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 11:50πμ | IP Logged  

Συγνώμη τώρα Κόμικμποι αλλά δεν έχουν όλοι τα ιδια χόμπι με σένα! Αν θες να ξέρεις έχω φίλους και παρέα! Το ότι δεν πάω σε συναυλιες είναι επιλογή μου, τι να πάω να κάνω στη συναυλία όταν δεν με ικανοποιειει! Δεν θέλω να πάω και δεν πάω σιγά μην προσεχω πότε θα έρθει ο κάθε μαλάκας τραγουδιστης και καθε συγκροτημα με το οποιοδηπότε ηλίθιο όνομα που μπορουν να βρουν και όπως να τα λένε τα τραγουδια του των οποίων ο τίτλος τις περισσοτερες φορες να είναι σαχλοι! Εσυ είσαι 17 και είσαι δηθεν επαναστατης και νομίζεις οτιτο παν είναι η διασκεδαση και πρέπει να ζησουμε τη ζωη τώρα γιατι μετα... και τέτοιες μαλακιεσ που λένε ανθρωποι σαν εσενα! Κοιτα μην λες μαλακιες χωρις να ξέρεις!!! 

Λοιπόν τσέρι ακουω ότιδηποτε ελληνικο και ανάλογα πως είμαι ψυχικα μου αρέσει το κάθε τραγουδι! Λοιπόν ο καλ΄θτερος κατα τη γνωμη μου τραγουδιστης είναι ο Ρέμος ενω μου αρεσει να ακούω πρωτοψαλτη!Αυτα!!

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή x-mind's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από x-mind Επισκεφτείτε την x-mind's Αρχική σελίδα του/της

comicboy
Forum member
Forum member
The Jester

Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 12:37μμ | IP Logged  

otan tha pas 18 xronwn, kai se afinei i mama kai o mpampas na vgaineis, trava se kanenan Mulo na akouseis Kindzadza kalo tha sou kanei nai agorina mou ???

http://www.youtube.com/watch?v=tLqqpWRHt04

http://www.youtube.com/watch?v=sox-8VGJR5g&feature=relat ed

http://www.youtube.com/watch?v=kt79W6bYrcQ&feature=relat ed

http://www.youtube.com/watch?v=u5PE8L92vqc&feature=relat ed pare akou kai to fav!!!!
ela pare morfosou gia tin leksi diaskedasi

Επεξεργασμένο από comicboy στο 01 Ιουνίου 2010 στις 12:42μμ

x-mind
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 12:48μμ | IP Logged  

Να σου πω όταν δεν ξέρεις μην μιλάς! Βγαινω εξω πολυ συχνα! Όπως διευκρινισα και πρωτυτερα δεν με νοιαζει για τέτοιεσ συναυλίες! Αλλά απαξιω να συνεχισω να σου απανταω  για βλακειες! Εσυ νομίζεισ ότι όλη η ζωη είναι διασκεδαση και παριστανεισ έναν επαναστατη! Νομίζεισ ότι ο μόνος τρόπος διασκεδασης είναι νά πας σε συναυλιες; Ασδε που η συγκεκριμενη μουσικη που ακους ειναι βλακεια!!!!! Ασε που πετας και κοτσανες!

Επεξεργασμένο από x-mind στο 01 Ιουνίου 2010 στις 12:49μμ

comicboy
Forum member
Forum member
The Jester

Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 12:50μμ | IP Logged  

x-mind έγραψε:

Να σου πω όταν δεν ξέρεις μην μιλάς! Βγαινω εξω πολυ συχνα! Όπως διευκρινισα και πρωτυτερα δεν με νοιαζει για τέτοιεσ συναυλίες! Αλλά απαξιω να συνεχισω να σου απανταω  για βλακειες! Εσυ νομίζεισ ότι όλη η ζωη είναι διασκεδαση και παριστανεισ έναν επαναστατη! Νομίζεισ ότι ο μόνος τρόπος διασκεδασης είναι νά πας σε συναυλιες; Ασδε που η συγκεκριμενη μουσικη που ακους ειναι βλακεια!!!!! Ασε που πετας και κοτσανες!

filde den tha mou peis emena gia diaskedasi ok dike mou? ante se parakalw.
Kai btw kane edit to minima giati an to dei o Μπατμαν tha fas 150% ban! o kindzadza einai o favn tou batsa!
Akou ekei vlakeia! o Kidzadza vlakeia??? file o tupos perpataei kai pantou trizoune ta panta ola apo tin entasi!!!

Επεξεργασμένο από comicboy στο 01 Ιουνίου 2010 στις 12:51μμ

x-mind
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 12:57μμ | IP Logged  

Ας είναι φαν! Εμένα τι με νοιαζει! Δεν είναι κανόνας αυτος για να δινεισ μπαν! Αλλά είναι οφ τόπικ αυτά που λές!όποτε καλύτερα να ξαναμπιεσ στο θέμα!

Επεξεργασμένο από x-mind στο 01 Ιουνίου 2010 στις 12:58μμ

comicboy
Forum member
Forum member
The Jester

Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 12:59μμ | IP Logged  

x-mind έγραψε:

Ας είναι φαν! Εμένα τι με νοιαζει! Δεν είναι κανόνας αυτος για να δινεισ μπαν! Αλλά είναι οφ τόπικ αυτά που λές!

mazi ta leme den ta lew monos m

Cherry
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 1:10μμ | IP Logged  

edw xryse mou comic boy o x mind exei dikio den einai logos na faei ban gia ayto

kai xalarwste ligo den 8elv na kleidw8ei to thread (symferontologa kserw kserw)

x mind mhn eisai toso apolytos kai den nomizw na ksereis toso kala ton comic boy wste na ton karakrineis 8a ton plhgwseis ton kakomoirh kai sthn wrimh hlikia twn 17 8a pa8ei kana kardiako kai 8a trexoyme asto na paei sto kalo

loipon  comic boy kane mou mia mikrh xarh kai ksekolla afou blepeis oti akouei diaforetikh mousikh apo mas mhn toy kaneis kyrhgma einai ratsistiko xryse mou (ase pou mou 8ymizeis thn 8eia mou)

APEILH:
kai twra 8a kopsw ta glykologa an den stamathsete tis blakeies kai kleidw8ei to thread 8a sas piasw kai 8a sas kanw mayrous sto ksylo

<< Προηγούμενη Σελίδα από 21 Επόμενη >>
  ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Εκτυπώσιμη έκδοση Εκτυπώσιμη έκδοση

Επιστροφή στο Forum:
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να διαγράψετε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum