www.anubiscomics.gr - Forum

Προϋπόθεση συμμετοχής
στο forum του anubiscomics.gr είναι ο σεβασμός προς τα υπόλοιπα μέλη. Ο σεβασμός αυτός αποκλείει προσωπικές επιθέσεις, αγενείς εκφράσεις και προσβολές. Το forum δεν είναι χώρος εκτόνωσης προσωπικών διαφορών, αποφύγετε λοιπόν την εμπάθεια. Κάθε συζήτηση, ειδικά σε περίπτωση διαφωνίας μεταξύ μελών, θα γίνεται με άξονα την αντιπαράθεση επιχειρημάτων και το σεβασμό στην αντίθετη άποψη.

Μηνύματα με αποκλειστικό σκοπό να παρενοχλήσουν την κοινότητα του forum του anubiscomics.gr θα διαγράφονται.

Για διαγραφές μελών ή μηνυμάτων καθώς και προβλήματα εισόδου στο forum, επικοινωνήστε με την administrator στο e-mail badblood@compupress.gr.

Σας συμβουλεύουμε να διαβάσετε τους κανόνες χρήσης του forum.

Γενικά
 Anubis Comics Forum : Γενικά
Τίτλος Τίτλος: Anubis comics forum stories (Κλειδωμένο μήνυμα Κλειδωμένο μήνυμα) ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Συγγραφέας
Μήνυμα << Προηγούμενο θέμα | Επόμενο μήνυμα >>
comicboy
Forum member
Forum member
The Jester

Εγγεγραμμένος/η στις: 28 Απριλίου 2007
Περιοχή: Νομός Ημαθίας
Συνδεδεμένος: Αποσυνδεδεμένος
Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 1:14μμ | IP Logged  

plaka ekana gia to ban lol min treleneste oloi sas, kai siga min kleidwthei to thread epeidi vgikame off topic kai sto kati katw suzitisi kanoume, oute vrisies rixnoume oute tipote opote denn uparxei logos gia na kleidwthei :D

Cherry
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 02 Μαίου 2010
Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 1:27μμ | IP Logged  

xmm akoma den exete arxisei tis brisies meta omws poios 8a sas mazeuei  (egw fysika XD)
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Cherry's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Cherry

GiantMan
Forum member
Forum member
Giant Zombie Mod

Εγγεγραμμένος/η στις: 26 Νοεμβρίου 2008
Περιοχή: Avengers Mansion
Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 2:05μμ | IP Logged  

Μαλιστα,η αληθεια ειναι οτι μου ειχαν ληψει λιγο ολοι αυτοι οι "αξιοπρεπεις τσαμπουκαδες"οπως τους αποκαλω.Κανενας δεν θα φαει μπαν,το θρεντ δεν θα κλειδωθει αλλα να σας υπενθιμισω οτι υπαρχει και το πμ για να λυνετε τα προσωπικα σας.Επισης,back to topic.

Επεξεργασμένο από GiantMan στο 01 Ιουνίου 2010 στις 2:05μμ

ntisa
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 26 Μαίου 2010
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα
Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 4:25μμ | IP Logged  

cherry ειμαι αγοριιιιιιι  το ονομα εχει εμπνευση μια κοπελα αλλα πρωτος και καπως διαφορετικο το ειχε βρει ενας φιλος μου.....ααα γιατι κοριτσι???....19 στα 20 ειμαι και σπουδαζω 
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή ntisa's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από ntisa

Cherry
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 4:38μμ | IP Logged  

wxx xilia sygnwmh  aplws mperdeutika me ta avatar sorryyy den to thela ekana gkafa etsi den einai?
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Cherry's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Cherry

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Εγγεγραμμένος/η στις: 31 Ιανουαρίου 2006
Περιοχή: Νομός Θεσσαλονίκης - Θεσσαλονίκη
Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 5:44μμ | IP Logged  

comicboy έγραψε:

filde den tha mou peis emena gia diaskedasi ok dike mou? ante se parakalw.
Kai btw kane edit to minima giati an to dei o Μπατμαν tha fas 150% ban! o kindzadza einai o favn tou batsa!
Akou ekei vlakeia! o Kidzadza vlakeia??? file o tupos perpataei kai pantou trizoune ta panta ola apo tin entasi!!!

Καλα ο Kindzadza ειναι θεος, αλλα και ο Psychowsky τα σπαει πολυ ασχημα! Και η ενταση απλα ειναι τελεια!

x-mind έγραψε:

Ας είναι φαν! Εμένα τι με νοιαζει! Δεν είναι κανόνας αυτος για να δινεισ μπαν! Αλλά είναι οφ τόπικ αυτά που λές!όποτε καλύτερα να ξαναμπιεσ στο θέμα!

Δεν ειναι κανονας. Δεν προκειται να φας ban. Αλλα ειναι λιγο περιεργα αυτα που λες. Να τελειωνες 9 η ωρα? Χωρις παρεξηγηση αλλα σε κανει να φαινεσαι λιγο σπασικλας. Τεσπα κι εμενα μου αρεσει πολυ η Ιστορια. Ποια σημεια σου αρεσουν ακριβως? (στειλε p/m).

Ρε παιδια, οι καβγαδες σας πραγματι βγαζουν γελιο. Αν θελετε καντε ενα thread που λεγεται comicboy V's x-mind. Σε λογικα πλαισια ομως, χωρις να βριζετε ο ενας τον αλλον και για να μη θιξετε ο ενας τον αλλον, να θυμαστε οτι ολα ειναι στη πλακα και οχι κατι σοβαρο.

GiantMan έγραψε:
Μαλιστα,η αληθεια ειναι οτι μου ειχαν ληψει λιγο ολοι αυτοι οι "αξιοπρεπεις τσαμπουκαδες"οπως τους αποκαλω.Κανενας δεν θα φαει μπαν,το θρεντ δεν θα κλειδωθει αλλα να σας υπενθιμισω οτι υπαρχει και το πμ για να λυνετε τα προσωπικα σας.Επισης,back to topic.

Εμενα να δεις, ποσο μου ελειψαν. Καθε φορα που προσπαθω να βρω ποιος εχει δικιο, χανομαι και στο τελος απλως καθομαι να διαβαζω και να πεθαινω απο τα γελια.

ntisa έγραψε:
cherry ειμαι αγοριιιιιιι  το ονομα εχει εμπνευση μια κοπελα αλλα πρωτος και καπως διαφορετικο το ειχε βρει ενας φιλος μου.....ααα γιατι κοριτσι???....19 στα 20 ειμαι και σπουδαζω 

Ναι, εχεις δικιο. Φερνει πιο πολυ σε παρατσουκλι κοπελας, αλλα ισως φταιει και το avatar. Τεσπα, καλως ορισες και απο μενα. Αν δεν σου εχουν πει ηδη, ειμαι ο mod εδω, μαζι με τον βοηθο mod GiantMan. Οποτε αν θες κανα poll (δημοσκοπηση) τοτε στειλε ενα p/m σε εναν απο μας να στο κανουμε.

ntisa
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 01 Ιουνίου 2010 στις 6:27μμ | IP Logged  

den peirazei cherry ok...twra ema8es oti eimai agori :P
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή ntisa's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από ntisa

Cherry
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 03 Ιουνίου 2010 στις 3:21μμ | IP Logged  

ti spoudazeis?

ntisa
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 03 Ιουνίου 2010 στις 4:48μμ | IP Logged  

dioikhsh epixeirhsewn sto tei peiraia :)

Cherry
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 03 Ιουνίου 2010 στις 6:51μμ | IP Logged  

mpliax!

(me to sympa8io)

ntisa
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 03 Ιουνίου 2010 στις 11:55μμ | IP Logged  

giati mpliax parakalw????? :P

Cherry
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 04 Ιουνίου 2010 στις 2:09πμ | IP Logged  

den mou aresei ka8olou to aode ...
den einai bareto ayto pou spoudazeis?

<< Προηγούμενη Σελίδα από 21 Επόμενη >>
  ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Εκτυπώσιμη έκδοση Εκτυπώσιμη έκδοση

Επιστροφή στο Forum:
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να διαγράψετε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum