www.anubiscomics.gr - Forum

Προϋπόθεση συμμετοχής
στο forum του anubiscomics.gr είναι ο σεβασμός προς τα υπόλοιπα μέλη. Ο σεβασμός αυτός αποκλείει προσωπικές επιθέσεις, αγενείς εκφράσεις και προσβολές. Το forum δεν είναι χώρος εκτόνωσης προσωπικών διαφορών, αποφύγετε λοιπόν την εμπάθεια. Κάθε συζήτηση, ειδικά σε περίπτωση διαφωνίας μεταξύ μελών, θα γίνεται με άξονα την αντιπαράθεση επιχειρημάτων και το σεβασμό στην αντίθετη άποψη.

Μηνύματα με αποκλειστικό σκοπό να παρενοχλήσουν την κοινότητα του forum του anubiscomics.gr θα διαγράφονται.

Για διαγραφές μελών ή μηνυμάτων καθώς και προβλήματα εισόδου στο forum, επικοινωνήστε με την administrator στο e-mail badblood@compupress.gr.

Σας συμβουλεύουμε να διαβάσετε τους κανόνες χρήσης του forum.

Γενικά
 Anubis Comics Forum : Γενικά
Τίτλος Τίτλος: Anubis comics forum stories #2 (Κλειδωμένο μήνυμα Κλειδωμένο μήνυμα) ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Συγγραφέας
Μήνυμα << Προηγούμενο θέμα | Επόμενο μήνυμα >>
Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Εγγεγραμμένος/η στις: 31 Ιανουαρίου 2006
Περιοχή: Νομός Θεσσαλονίκης - Θεσσαλονίκη
Συνδεδεμένος: Αποσυνδεδεμένος
Απεσταλμένο: 27 Μαρτίου 2011 στις 5:12μμ | IP Logged  

Μιας και κλειδωθηκε το προηγουμενο και κρατηθηκε στην κορυφη για να το θυμομαστε και να ανατρεχουμε εκει οποτε θελουμε, εκανα το #2 thread οπου συνεχιζετε απο εκει που μεινατε.

Οι κανονες παραμενουν ιδιοι:

• Εκταση εως δυο σελιδες στο εγγραφο word οταν εχετε γραφη Times New Roman 12'' (maximum εκταση γιατι απο οσο ξερω μπορει να τα χωρεσει.
  • Το κειμενο να ειναι σωστα χωρισμενο σε παραγραφους και με σωστα σημεια στιξης.
  • Τα greeklish καλυτερα να απαγορευτουν μιας και δυσκολευουν την αναγνωση.
Βασικη προϋποθεση: το κειμενο να ειναι ευαναγνωστο, σωστα χωρισμενο σε παραγραφους, σωστα σημεια στιξης και σωστα βαλμενοι οι διαλογοι.

Συνεχιστε τις ιστοριες σας εδω, αλλα θα ηταν καλο πριν συνεχισετε να βαλετε μια περιληψη απο τις ιστοριες ωστε να συνεχισουμε ομαλα.

Το προηγουμενο thread ειναι ΕΔΩ!

Goblin New
Forum member
Forum member
RISE

Εγγεγραμμένος/η στις: 11 Νοεμβρίου 2010
Περιοχή: Μέση Γη
Απεσταλμένο: 16 Απριλίου 2011 στις 10:07μμ | IP Logged  

meta apo mia maxi me tous dalek apokaluptetai oti exei bei sto swma tou new goblin   enaS timelord(arxon tou xronou) o Doctor ...

Menories of a Time Lord-PART 4-B
x-mind:pioi alloi re mono emeis imaste!
thor best:a,nai swsta .... alla ti 8a kanane oi dalek?
doctor(nw goblin):8a tous  evazan  DNA tous
lefob:ti???????
doctor:auto pou akouses ! 8a ginontoustan an8rwpinoi dalek
dark knight:kai twra?
doctor:twra 8a prepei na etoimasoume ta opla kai oti allo xreiazomaste gia na tous epite8oume!
afpu pernane 3-4 wres ftanei to vrady kai pane gia upno oloi,ektos apo tn thor best pou menei 3upnios
thor best:(piani tn tsepi t)ti douleia exei wdw ena roloi tsepis? dn pirazi as  dw ti wra einai...........
kai toan to anoige ena fws paromoio me auto tou new goblin emfanizetai kai paei ston thor.....
thor:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...........
x-mind:(3upnaei taragmeno) ti egine?....... thro best isai kala?
thor best:To onoma mou dn inai thor best alla... MASTER!!!!!!!
X-mind:ti les?? thor isai kala?
Thor Best:sto 3anapa imai o Master!!!!!!!!!
xmind:isai kala????????
Master:mia xara imai,kai 8a imai kalutera otan apoteleiwsw esena kai tous mikrwkamomenous filou s!
x-mind:dn mou afinis ali epilogi........bammmm(purovolismos)
Master:xa,dn me petuxes allla egw 8a se petux bammmmbammmbammmbammmmm bammmmm
x-mind:aaaaaaa aaaaaa ponaw ili8ieee
Master:pws me apokaleses? ili8io? bam bam bam bam bam bam bam
X-MIND:AAAAAA ponese auto omws dn exx w pi tnn telleutaia mm le3i...... bam
Master: TI EKANES??????? Mallon ir8e i wra o Master... NA ANAGENNI8I
x-mind:gt dn pe8ainis???
Master:GIATI EMEIS OI TIMELORDS OTAN PE8ANAINOUME, ANAGENIOMASTE!
vgeni ena fws apo tn kai o master anagenietai
Master:xm exw kainouria fwni,kainourio swma,a,kai  enal aser screwdriver(rixni stn x-mind me to screwdriver)
xmind:aaa 8a to plirwseis auto..
Master:dn to nomizw...a kai pes ston Doctor oti o Master epestrepse kai auti tn fora enas mono 8a minei... ante geia(pairnei to TARDIS kai feugei)
erxetai o goblin(doctor) mazi me tus allouds
doctor:ti egine?
X-mind: o ... o thor best.. dn inai autos pou fainet aai
doctor:ti ennois?
xmind:mou adeiase  to .. to oplo tou panw mou..
doctor:kai pios inai?
x-mind:mou ipe pws inai o.. o M....... o Master....
Doctor: O MASTER???????
comicboy,dark knight,lefoserver:PIOS INAI O MASTER????   
Doctor:einai kai autOS TimeLord kai inai ex8ros m..
X-MIND:kai  ..... m ..ou ipe oti enas 8a mini mono timelord. s... sou pire k to.. TARDIS S..............  XARHKA P.. POU SUNERGASTHKAME PAIDIA!
Doctor:oxiiii
lefob:kai twra?..,....
meta apo 10 -20 lepta....
Davros:to tardis! etoimasteite!
Master: opa! irema egw imai
Davros:pios isai esu?
Master:imai o master,kai 8a i8ela mazi na apoteleiwsoume tn Doctor KAI TOUS FILOUS TOU.......
TO BE CONTINUED -TELOS KEFALAIOU
STO EPOMENO << END OF RESISTANCE>>

Επεξεργασμένο από Goblin New στο 16 Απριλίου 2011 στις 10:10μμ

x-mind
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 02 Μαρτίου 2009
Περιοχή: Νομός Ιωαννίνων
Απεσταλμένο: 17 Απριλίου 2011 στις 12:21πμ | IP Logged  

Ρε Νιου Γκόμπλιν για πόσο θα ζω ακόμα;; Μου εριξε 3.000 σφαίρες ο Μαστερ- Θωρ και εγώ ακόμα ζω. Ποιος είμαι πια, ο ταξίαρχος Θεοχάρης;;; Παπα.  Αλλά τελικά πέθανα!! Που στο διαολο... Δεν πειραζει πάντως. Λοιπόν η ιστορία σου μου τράβηξε το ενδιαφερον οπότε θα ρωτησω  όλοι  αυτοί οι Timelordns and Masterσ είναι πρόσωπα δικιάς σου κατασκευης ή  παρμένα από άλλη ιστορία. Αν ναι από που.

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή x-mind's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από x-mind Επισκεφτείτε την x-mind's Αρχική σελίδα του/της

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Απεσταλμένο: 17 Απριλίου 2011 στις 1:05πμ | IP Logged  

Απο Doctor Who, λογικα... Πραγματικα δεν καταλαβαινω πως τα παιδια στη σημερινη εποχη βλεπουν αθλιες σειρες σαν το Dr. Who. Τοσες αλλες καλυτερες υπαρχουν οπως: House M.D, Supernatural, Big Bang Theory...

Jean Paul
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 23 Απριλίου 2009
Περιοχή: Νομός Πιερίας
Απεσταλμένο: 17 Απριλίου 2011 στις 12:24μμ | IP Logged  

ÌðÜôìáí έγραψε:
Áðï Doctor Who, ëïãéêá... Ðñáãìáôéêá äåí êáôáëáâáéí ù ðùò ôá ðáéäéá óôç óçìåñéíç åðï÷ç âëåðïõí áèëéåò óåéñåò óáí ôï Dr. Who. Ôïóåò áëëåò êáëõôåñåò õðáñ÷ïõí ïðùò: House M.D, Supernatural, Big Bang Theory...

Big Bang Theory..?
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Jean Paul's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Jean Paul

x-mind
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 17 Απριλίου 2011 στις 1:16μμ | IP Logged  

Γιατι;; Δεν σου αρεσει;; Εντάξει είναι από τις   καλυτερες τετοιου ειδους αυτην την περιοδο!!! Μπάτμαν συμφωνω και με τις 3 ταινιες σου αλλά το Suoernatural δεν πιστευω ότι ο Νιου θα μπρουσε να το βλέπει λόγω της ωρας προβολης του ενώ αν εβλεπε House δεν θα καταλαβαινε και πολλά!! Δεν είναι μια σειρα που μπορουν να την δουν όλοι!!!  

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή x-mind's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από x-mind Επισκεφτείτε την x-mind's Αρχική σελίδα του/της

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Απεσταλμένο: 17 Απριλίου 2011 στις 4:22μμ | IP Logged  

Μικρος ειναι ακομα. Θα μαθει...

x-mind
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 09 Μαίου 2011 στις 6:37μμ | IP Logged  

Anubis team Vol 2

Διαστροφή

Comicbox, Έδρα Comic Street, Διάδρομος μεταξύ εισόδου και αίθουσας

Ένας καστανομάλλης άντρας, φορώντας ένα μπλε  παντελόνι, ένα μαύρο ανοιχτό χιτώνιο με μια μπλε φανέλα από μέσα και κρατώντας στο χέρι του ένα μαύρο τζόκεϊ στο μπροστινό μέρος του οποίου εγγράφεται ένα μωβ Χ, διασχίζει πετώντας βιαστικά το διάδρομο. Καθώς προχωράει μια πόρτα πίσω του ανοίγει και βγαίνει από μέσα μια χαρούμενη κοκκινομάλλα γυναίκα της οποίας το πρόσωπο και το ανάστημα θυμίζει το 22άχρονη γυναίκα. Η κοπέλα αναγνωρίζει τον νεαρό άντρα από την ενδυμασία του η οποία παραπέμπει σε στολή και τον φωνάζει.

Χ-κίσσος: Χ περίμενε, καλεί τον δίδυμο αδερφό της ο οποίος διαβάζοντας βιαστικά το μυαλό της δεν της κρίνει. Χ-μάιντ σταμάτα φωνάζει πιο δυνατά και η φωνή της αντηχεί σε όλο το διάδρομο.

Αυτή τη φορά ο ψηλός νεαρός σταματάει.

Χ-μάιντ: Αδελφή ξέρω τι θέλεις να μου πεις, ¨δεν είναι ανάγκη να με κυνηγάς στους διαδρόμους¨ ολοκληρώνει την απάντηση του τηλεπαθητικά, διατηρώντας ένα ψυχρό βλέμμα.

Χ-κίσσος: ¨Δεν νομίζεις ότι πρέπει να συζητήσουμε αυτό που έγινε χθες;;

Χ-μάιντ: Το ότι ο μεγαλύτερός σου φόβος είναι να γίνεις ένα παθητικό όργανο της Greek Comics, δεν είναι θέμα προς συζήτηση! Εγώ στα έλεγα, της απαντάει με σιγουριά και την προσπερνάει.

Χ-κισσός: Ξέρεις πολύ καλά πως δεν μιλάω για μένα.

Αθήνα, μια καλύβα στα βόρεια προάστια, 5 ωρες νωρίτερα

Η Ορόρο έχοντας τη μορφή ενός Εχόντα ρίχνει τη καλύβα και κατευθύνεται επιθετικά προς το ενώ ακούει τη φωνή του ξανθού άντρα προς την Χ-κισσό. Το Εχόντα βρίσκεται πλέον σε απόσταση αναπνοής πάνω από το κεφάλι του ανυπεράσπιστου Νιου Γκόμπλιν και ετοιμάζεται να τον χτυπήσει. Μία σφαίρα στον ώμο όμως θα μεταβάλει την προσοχή της.

Χ-κισσός: Εν ονόματι του νόμου, με την εξουσία που μου δίνει η G.C. σε διατάζω να παραδοθείς, φωνάζει κρατώντας στο χέρι ένα πιστόλι και φορώντας μια στολή της G.C.  χωρίς να φαίνεται να έχει διαίσθηση του τι κάνει.

Το Εχόντα, καθώς επουλώνεται ταχύτατα το πρώτο τραύμα του αλλάζει πορεία και με άγριο βλέμμα πλησιάζει την Χ-κισσό η οποία για αυτοάμυνα πυροβολεί θανάσιμα το Εχόντα το οποίο πέφτει κάτω. Ο ξανθός κοιτάει λίγα βήματα πιο πέρα την κατάληξη χαμογελώντας ενώ η Χ-κισσός πλησιάζει το Εχόντα για ένα τελικό χτύπημα.

Νιου Γκόμπλιν: Κις τι πας να κάνεις; φωνάζει

Χ-κισσός: Δεν-δεν ξέρω, σιγοψυθιρίζει από μέσα της ενώ πατάει τη σκανδάλη και η σφαίρα ορμάει προς τη καρδιά του Εχόντα-Ορόρο με μεγάλη ταχύτητα.

Η σφαίρα όμως σταματάει να κινείται πριν σκίσει το δέρμα του Εχόντα και μετά διαλύεται ενώ το όπλο της Χ-κισσού φεύγει από τα χέρια της και απομακρύνεται. Οι δύο κοπέλες απομακρύνονται η μία από την άλλη λόγω ενός τηλεκινητικού πεδίου που δημιουργείται αμέσως στο χώρο.

Χ-μάιντ: Κε Ρίκελσεν θα σας παρακαλούσα να διαλύσετε ότι κι αν κάνατε πριν με αναγκάσετε να το κάνω εγώ!,  μιλάει κοφτά πίσω  από το σώμα του ξανθού άντρα έχοντας μόλις διαβάσει το μυαλό του.

Χέλντικ Ρίκελσεν: Ή μπορώ να το ξανακάνω, απαντάει και μέσα από το χέρι του βγαίνει μια ηλεκτρίκ λάμψη φόβου και πάει στο σώμα του Χ-μάιντ.

Αμέσως τα μάτια του  Χ-μάιντ γίνονται απαλά γαλάζια όπως και των κοριτσιών αλλά και άλλων πολιτών που αυτόματα εμφανίζονται στο χώρο, ενώ στο κεφάλι του Χ-μάιντ εμφανίζεται ένα στέμμα. Ο όχλος φαίνεται να εκτελεί τις διαταγές που βγάζει ο Χ-μάιντ.

Χέλντικ Ρίκελσεν: Από ότι φαίνεται ο μεγαλύτερος σου φόβος είναι μην χρησιμοποιήσεις τις τηλεπαθητικές σου δυνάμεις για να ελέγξεις τους ανθρώπους ενδιαφέρον.

Χ-μάιντ: ¨Μόνο που σε αυτό τον κόσμο θα έλεγχα και σένα¨, απαντάει τηλεπαθητικα και συνεχίζει ¨Διάλυσε τους φόβους¨

Τα μάτια του ξανθού γίνονται γαλάζια και αμέσως οι άνθρωποι εξαφανίζονται ενώ η Χ-κισσός και η Ορόρο παίρνουν την κανονική τους μορφή, ο  Χ-μάιντ χάνει τον έλεχγο αλλά προλαβαίνει και ρίχνει σε ύπνο τον Ξανθό πριν προλάβει να αντιδράσει.

Νιου Γκόμπλιν: Χ γιατί άργησες τόσο;;;

Comicbox, Έδρα Comic Street, Διάδρομος μεταξύ εισόδου και αίθουσας

Χ-κισσός: Φοβάσαι μη χάσεις το έλεγχο της δύναμης σου, δεν θέλεις να ελέγχεις τους άλλους προκειμένου να μην χάσεις τη συνείδηση σου και όλα αυτά..., του μιλάει γρήγορα με αυστηρό ύφος προκειμένου να μην του δώσει το διάστημα και τον χρόνο να μιλήσει.

Χ-μάιντ: Ε και, φόβοι είναι αυτοί, της απαντάει με ένα ειρωνικό τάχα αδιάφορο υ΄φος και κάνει να προχωρήσει.

Η Χ-κίσσος πιάνει τον  ώμο του και τον σταματάει.

Χ-κισσός: Ξέρω ότι σε ενοχλεί και σένα!! Μπορούμε τουλάχιστον να μιλήσουμε για αυτό, μικροί τα λέγαμε όλα, συνεχίζει με ένα πιο στοργικό και ήρεμο ύφος. Παλιά τα λέγαμε αυτά μεταξύ μας.

Χ-μάιντ: Παλιά ήμασταν 15χρονα που απλά προσπαθούσαν να δουν πως λειτουργούν οι ικανότητες τους. Τώρα είμαστε 2 εικοσιδιάχρονα δίδυμα τα οποία προσπαθούν να ανταπεξέλθουν στις δυσκολίες της ζωής που κάνουν. Εκεί μέσα βρίσκεται ένα άτομο που μοιάζει σε έναν νεκρό φίλο μας. Ένα νεκρό που εγώ ο ίδιος του άνοιξα το λάκκο για να τον θαψω! Και τώρα είμαι ο μόνος που φαίνεται ικανός να δείξει την αλήθεια, της απαντάει κοφτά και γρήγορα υψώνοντας τον τόνο της φωνής του.

Ο Χ-μάιντ συνεχίζει στο διάδρομο και μπαίνει σε μια αίθουσα που από έξω γράφει Αίθουσα 8, Ειδικές κρατήσεις. Η αδερφή του τον ακολουθεί και μπαίνει ανοίγει τη διπλανή πόρτα.

Μέσα στην αίθουσα 8 βρίσκεται ο Μπάτμαν καθισμένος πάνω σε μια μαύρη καρέκλα! Τα ρούχα του  Ο Χ-μάιντ έκπληκτος παρακολουθεί τις διαφορές που έχει τώρα και πριν πεθάνει.

Μπάτμαν: Χ, τα έχετε χάσει όλοι σας; Γιατί με κρατάτε εδώ; φωνάζει στο Χ-μάιντ.

Χ-μάιντ: Μπάτμαν είσαι πράγματι εσύ;; Αποφεύγει την ερώτηση του και αντικρούει με μια κοινή απορία.

Μπάτμαν: Εγώ είμαι Χ-μάιντ! Δεν με αναγνωρίζεις. Δεν ξέρω τι συμβαίνει με τα μάτια και τα μαλλιά αλλά εγώ είμαι. Απαντά αρχικά ατάραχος.

Με μιας πετάγεται πάνω στον Χ-μάιντ πριν προλάβει να  αντιδράσει και τον κολλάει στο τοίχο. Με τον ώμο του να σφίγγει πάνω στο λαιμό του Χ-μάιντ.

Μπάτμαν: Δεν έχετε κανένα δικαίωμα να με κρατάτε κλεισμένο εδώ μέσα! Αφήστε με!, συνεχίζει και κάνει μια απόπειρα να πνίξει τον Χ-μάιντ.      

Ο Χ-μάιντ σαν απάντηση μετακινεί προς τα πίσω τον Μπάτμαν, και μετά τον ρίχνει τηλεκινητικά στο πάτωμα όπου τον κρατάει εκεί παρά την αντίσταση του Μπάτμαν!

Χ-μάιντ: Κι εσύ δεν έχεις το δικαίωμα να σκοτώνεις άλλους ανθρώπους Μπάτμαν. Όποτε σε συμφέρει μιλάς για δικαιώματα;; του μιλάει εξοργισμένος.

Μπάτμαν: Ήταν ληστές!! Ποιος ξέρει τι άλλα θα έχουν κάνει;

Χ-μάιντ: Ακριβώς δεν ξέρεις καν γιατί έκαναν ότι έκαναν, δεν ήξερες καν ποιοι ήταν, ειλικρινά! Ο Μπάτμαν που ήξερα δεν θα σκότωνε ποτέ!!

Μπάτμαν: Μα εγώ είμαι ο Μπάτμαν!!

Χ-μάιντ: ¨ Αυτό θα το δούμε¨ του αποκρίνεται και αμέσως μπαίνει στο μυαλό του.

Ο Μπάτμαν αυτόματα αναισθητοποιείται δίπλα στο μονόπλευρο καθρέπτη πίσω από τον οποίο παρακολουθούν την εξέλιξη ο Ντι-Ελ, η Χ-κισσός και ο Κόμικμπόι.

Κόμικμπόι: Μήπως πρέπει να επέμβουμε; απορεί θέλοντας να υπερασπιστεί τον Μπάτμαν.

Ντι Ελ: Γιατί μέχρι στιγμής, φαίνεται ο Χ-μάιντ  τα καταφέρνει μόνος του με αυτό, απαντάει ελπίζοντας μέσα του αυτός να μην είναι ο Μπάτμαν.

Κομικμπόι: Αυτό;;; γέρνει νευριασμένος προς την πλευρά του Ντι-Ελ! Αυτό μπορεί να είναι αλήθεια ο Μπάτμαν.

Ντι-Ελ: Δηλαδή θες να μου πεις ότι πιστεύεις ότι ο Μπάτμαν αναστήθηκε και απέκτησε χρυσά μαλλιά; Λες να έχουν χρωμοσαμπουαν στο Παράδεισο;; Παραδέξου το φίλε κάτι ύποπτο συμβαίνει και αυτός δεν είναι ο Μπάτμαν. απαντάει στον εαυτό του δείχνοντας με το δεξί του χέρι το Μπάτμαν.

Κόμικμπόι: Εσένα σε βολεύει να είναι νεκρός για να πηδ** τη Τσέρι ελεύθερα για αυτό πες τις εξυπνάδες του κ**ου σε κάποιον άλλον μαλ**α που θα σε πιστέψει, του απαντάει νευριασμένος αντιλαμβανόμενος την διάθεση του Ντι-Ελ!

Ντι-Ελ: Αυτό πάρτο πίσω, του ψιθυρίζει και τα μάτια του πρασινίζουν!

Χ-κισσός: Παιδιά ηρεμήστε!! Όλοι έχουμε μια ταραχή για το θέμα αλλά για να το αντιμετωπίσουμε πρέπει να είμαστε ενωμένοι. Υπάρχουν πολλές απορίες και σίγουρα πολλές απαντήσεις αλλά προς το παρόν δεν είναι γνωστές., τους διακόπτει με ήρεμο ύφος.

Οι άντρες σωπαίνουν και απομακρύνονται ο ένας από τον άλλον .Η Χ-κισσός αναστενάζει και βλέπει τον Χ-μάιντ να της κάνει νόημα να πάνε κεί που είναι. Αλλά ξαφνικά η πόρτα πίσω του ανοίγει και μπαίνει μέσα η Τσέρι κλαίγοντας.

Τσέρι: Γιατί δεν μου είπατε ότι ο Μπάτμαν αναστήθηκε; ρωτάει θυμωμένη κοιτώντας τον Ντι-Ελ.

Ντι-Ελ: Τα.. Τσέρι;; Ε δεν θέλαμε να σε ταράξουμε! Στην κατάσταση σου… της μιλάει σιγανά.

Τσέρι: Ακριβώς αυτό, είναι πατέρας του παιδιού μου και άντρας μου και έπρεπε να μου το πείτε από την αρχ… το βλέμμα της σταματάει στο Μπάτμαν που μιλάει με τον Χ-μάιντ και δεν αντέχει την έκπληξη και λιποθυμάει.

Ντι-Ελ: Τσέρι!!! Αχ ρε Νιου Γκόμπλιν όταν γίνεις καλά θα φας το ξύλο, μα το ξύλο! Αφού σου είπαμε μην της το πεις, μιλάει με τον εαυτό του ξεφυσώντας!

Χ-μάιντ:(Προς όλους) ¨Παιδιά πρέπει να σας πω κάτι!! Βάση των αναμνήσεων του αυτός εδώ είναι αλήθεια ο Μπάτμαν¨

Ησυχία στο χώρο! Ο Κομικμπόι μόνο είναι χαρούμενος αλλά τη χαρά του θα τη διαδεχθεί ένα προσωρινός τρόμος όταν ξαφνικά μπροστά του εμφανίζεται μια μαύρη αστραπή και μαζί με αυτή ο George μαζί με τον Human Torch ο οποίος έχει στην αγκαλιά του την Ειρήνη νεκρή…

Human Torch: Παιδιά ζητάμε άσυλο και κυρίως … βοήθεια!!!

Goblin New
Forum member
Forum member
RISE

Απεσταλμένο: 09 Μαίου 2011 στις 9:12μμ | IP Logged  

x-mind:polu kali douleia,bravo,sunexise etsi!

END OF  RESISTANCE
ARXHGEIO TIS A FORCE 15 lepta Meta
comicboy:kai twra paidia ti ginetai???
dark knight:8a polemisoume!!!!!!!
lefobserver:katse re ,proton:prepei na proetoimastume,deuteron: dn imaste oloi
dark knight:kala re o new pou inai???
comicboy:kala autos psaxnei opla
lefobserver:ma den lipi mono autos,inai kai o dlord
dark knight:a nai re seis,ali8ia pou inai ?
Meta apo 5 wres psaksimatos..
ERGASTHRIO  THS A FORCE
Comicoby:kala re dlrod edw isai?
dlord:edw imai,gia na me vlepete
dark knight:re ase ta kalabouria kai pes mas,ti ekanes edw kai  poses meres?
lefobserver:nai re fagame ton kosmos na se vroume!
dlord:douleua
comicboy:douleues ti?
dlord:eftiaxna termiators kai fotospatha gia tuxon maxi,pou opws sas akouga  8a ta xreiastoume
lefobserver:pws mas akouges!!!!!!!!????????????
dlord:uparxoune aorata mikrofwna topo8ethmena se olo to kthrio
comicboy:gt ta evales?
dlord:gia na akouw ti sxediazete  kai na ftiaxnw oti 8elete
dark knight:Plaka kaneis???]
dlord:oxi
comciboy:kai ti exeis ftia3ei mexri stigmis?
dlord:10.000 terminators ,100 fotospa8a kai   9.800 opla
lefobserver:ti opla??
dark knight:kala re auto se pira3e?edw eftia3e tosa kai tosa..ali8ia pws ta eftia3es?
comicboy:kala tuflos isai? dn vlepis edw ti exei? mhxanhmata ..
dlord:a,kai 3exasa na sas pw oti oi kuvernhseis pollwn kartaw 8a stieloun 5.000 strato stormtroopers
comicboy:mas upoxrewsane...
lefobserver:dn pirazei,8a amun8oume
dlord:ali8ia re paidia... pou inai o new goblin?
comciboy:nai re seis...
dark knight:paw na psaksw
meta apo 10 lepta katevainei o dark knight sto ergasthrio:
dlord:pou inai re?
dark knight:mou ipe oti epsaxne lightsabers skai vrhke mono 4,ton phre ligo o upnos kai 3exase na mass pi ti vrike
comicboy:loipon dlrod,sou ipane pote 8a gini i maxi me tous daleks?
dlord:nai,se 10 meres stin dania:
leffobserver:dania
dlord:nai dania,a kai to arxhgei twn dalek exei katastrafei
dark knight:pws?
dlorrd:8umaste otan ixame paei eki?
Lefob:nai
dlord:E,peta3a aorates vomves kai tis programmatisa na ekragoun molis teleiwna auta pou eftiaxna
lefob:Diladi
comciboy:Tora:
(akougetai apo poli makria )
BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
dlord:tora ola ta daleks exoun katastrafei
comciboy:oxi ola,dn 8umase pou ixan ena mikro skafos?
dlord:e,ta perissotera
meta apo 10 meeres,ola einai etoima,oi duo stratoi ine etioi gia thn maxi pou 9a krunei to mellon tis ghs,ka8ws ta daleks exoun katakthsei olh th gh kai menei mono h dania kai to hnwmeno vasileio...
dlord:eiste etoimoi?
comicboy:NAI
DARK KNIGHT:NAI
LEFOB:NAI
GOBLIN:NAI!
DLORD:PAME!
h maxh arxizei,o stratos ths a force perimenei thn epi8esi kai ekei pou perimenou erxetai ena kafos kai petaei 6 momves  me apotelesma na katastrafoun 3.000 termiantors kai na pe8anoun 1.000 stormtroopers,etsi o dark knight kai onew pofasizoun nna polemisoun
goblin:pame re !!!!!!
dark knight:pame!!!!!!!!!!!!
meta apo 6 wres
katastrefoun 10.000 daleks alla exoun xasei 5.000 terminators kai olous tous stormtroopers ektos apo 100
Master: paradwste ta opla
davros:alliws 8a pe8anete
Goblin:Elate na ta parete.... elate........ drrrrrr aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dark knight:Apanw tous re!!!!!!!!
dlord & comciboy:OXI re 8a pe8aneteee miiiiii
(o goblin e3oudeterose tn froura pou filouse ton davros kai ton master alla o teleutaios rixni me to laser katsavidi tou sto goblin,ton traumatizei kai meta pairnei to lightsaber tou goblin kai skwtonei ton dark knight)
goblin:oxi!!!!!!!!!!!
master:xaxxa
lefobserver:tora 8a dis(arxizei kai purovoli alla o master ton aixmalwtizei mazi me ton nwe goblin)
Comicboy:Master,davros,exoume na sas proteinoume kati:
dlord:sas deinoume ola ta opla mas kai oti allo 8elete gia na fugete apo tin gh
davros:elate edw na to kanonisoume
master: axaxaxaxaxa pso xazoi iste,ir8ate edw gia na diapragmateutoume,kai den pirate xbari oit 8a sas aixmalwtisoume,allla prin sas skwtosoume 8a i8ela nas dei3w kati
dlord:Batman:
cocmiboy:Batman? den ixes pe8ani?
Master:pes tous re!
Batman:dn ixa pe8ani,autos... pou.. pe8..8ane itan o klonos m
Master:Kai twra diale3te!!!!ion 8a swsete? ton filo sas pou exei sta xeria tou to mellontou planiti h olo ton planiti?
TO BE CONTINUED ON THE LAST PART OF THE STORY<<<BATMAN RETURNS>>>

Επεξεργασμένο από Goblin New στο 09 Μαίου 2011 στις 9:14μμ
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Goblin New's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Goblin New Επισκεφτείτε την Goblin New's Αρχική σελίδα του/της

x-mind
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 09 Μαίου 2011 στις 10:07μμ | IP Logged  

Ναι σκοτωσες εμένα και ανέστησες τον Μπάτμαν;; Δηλαδή τι παραπανω εχει αυτός από μένα; Απαπα!!!!!! Αντε καλό τελος.

υ.γ. Αντιγραφες....

Goblin New
Forum member
Forum member
RISE

Απεσταλμένο: 10 Μαίου 2011 στις 2:46μμ | IP Logged  

antigrafes apo pou?
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Goblin New's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Goblin New Επισκεφτείτε την Goblin New's Αρχική σελίδα του/της

θείος Μπεν
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 30 Απριλίου 2011
Περιοχή: Tatooine
Απεσταλμένο: 10 Μαίου 2011 στις 9:19μμ | IP Logged  

Ρε παιδιά,συγγνώμη για τη χαζή ερώτηση,αλλά επειδή είμαι
καινούριος δεν έχω καταλάβει τι είναι αυτά που γράφετε!
Μήπως φανταστικές ιστορίες με μέλη του φόρουμ;!
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή θείος Μπεν's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από θείος Μπεν

Σελίδα από 20 Επόμενη >>
  ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Εκτυπώσιμη έκδοση Εκτυπώσιμη έκδοση

Επιστροφή στο Forum:
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να διαγράψετε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum