www.anubiscomics.gr - Forum

Προϋπόθεση συμμετοχής
στο forum του anubiscomics.gr είναι ο σεβασμός προς τα υπόλοιπα μέλη. Ο σεβασμός αυτός αποκλείει προσωπικές επιθέσεις, αγενείς εκφράσεις και προσβολές. Το forum δεν είναι χώρος εκτόνωσης προσωπικών διαφορών, αποφύγετε λοιπόν την εμπάθεια. Κάθε συζήτηση, ειδικά σε περίπτωση διαφωνίας μεταξύ μελών, θα γίνεται με άξονα την αντιπαράθεση επιχειρημάτων και το σεβασμό στην αντίθετη άποψη.

Μηνύματα με αποκλειστικό σκοπό να παρενοχλήσουν την κοινότητα του forum του anubiscomics.gr θα διαγράφονται.

Για διαγραφές μελών ή μηνυμάτων καθώς και προβλήματα εισόδου στο forum, επικοινωνήστε με την administrator στο e-mail badblood@compupress.gr.

Σας συμβουλεύουμε να διαβάσετε τους κανόνες χρήσης του forum.

ΝΕΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ
 Anubis Comics Forum : ΝΕΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ
Τίτλος Τίτλος: νέες ταινίες μάρβελ ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Συγγραφέας
Μήνυμα << Προηγούμενο θέμα | Επόμενο μήνυμα >>
falconara90
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 19 Αυγούστου 2011
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα - Βόρεια Προάστια
Συνδεδεμένος: Αποσυνδεδεμένος
Απεσταλμένο: 05 Σεπτεμβρίου 2013 στις 10:43πμ | IP Logged Απάντησε στον/στην falconara90

πες το ψέματα...

AngelCyke
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 04 Δεκεμβρίου 2011
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα
Απεσταλμένο: 06 Σεπτεμβρίου 2013 στις 11:33πμ | IP Logged Απάντησε στον/στην AngelCyke

Παιδιά έχετε άδικο είχα εξαφανιστεί για 1 χρόνο περίπου.. Κατά τύχη μετά από συζήτηση με τον Mπάτμαν το ξαναθυμήθηκα το καημένο το φόρουμ.. Είναι κρίμα να το αφήσουμε να ξεχαστεί μωρέ κρίμα.. Από εδώ γνώρισα τον Μπάτμαν, που γίναμε κολλητοί, και εσάς, που κάναμε τόσες συζητήσεις για ταινίες και κόμιξ..

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Εγγεγραμμένος/η στις: 31 Ιανουαρίου 2006
Περιοχή: Νομός Θεσσαλονίκης - Θεσσαλονίκη
Απεσταλμένο: 09 Σεπτεμβρίου 2013 στις 5:33μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Μπάτμαν

Μαν, εγω ευγνωμονω το φορουμ μονο και μονο για τις φιλιες που εχω κανει. Αλλα... εχει ξεχαστει εδω και χρονια απο την εταιρεια του. Και απο μενα δυστυχως. Πλεον μπαινω μια φορα τον μηνα. Δεν προκειται να διαθεσω παραπανω χρονο για ενα φορουμ, το οποιο ειναι παρατημενο απο την εταιρεια του. Αλλα και η αληθεια ειναι οτι εγω οπως και πολλα αλλα μελη προσπαθησαμε απειρες φορες να το επαναφερουμε στη παλια του αιγλη...
Αν ημουν admin, θα το εκανα shut down και θα το αναδημιουργουσα προς το καλυτερο.

the comic guide
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 29 Ιουνίου 2011
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα
Απεσταλμένο: 09 Σεπτεμβρίου 2013 στις 5:45μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην the comic guide

Εγω το κοιταζω τουλαχιστον καθε μερα και αυτο απο συνηθεια. Μεχρι και σε αλλο forum γραφτηκα.(γιατι αν περιμενα απο την κυρια Αnubis να ανανεωσει τον χωρο του forum της, εγω θα ειχα καει) Εγω προτεινω να εγραφτουν οσα μελη επιθυμουν σε ενα forum πιο σοβαρο.(γιατι της Αnubis δεν ειναι)Οποτε οποια μελη θελετε, μπορειτε να μου στειλετε πμ για να σας πω σε ποιο.(και σε εκεινο εκει θα καταλαβετε τι σημαινει πραγματικο forum)

falconara90
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 19 Αυγούστου 2011
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα - Βόρεια Προάστια
Απεσταλμένο: 10 Σεπτεμβρίου 2013 στις 12:55μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην falconara90

και 'γω μπαίνω κάθε μέρα και ελπίζω να δω την οποιαδήποτε κίνηση. κάθε φορά που το κάνω διαπιστώνω πόσο νεκρό είναι το forum. γι' αυτό (παρότι το θεωρώ μαύρη διαφήμιση, τακτική με την οποία είμαι αντίθετος, αλλά...) δράττομαι της ευκαιρίας να πω ότι έχω φτιάξει και εγώ ένα forum για κόμικς το οποίο βρίσκεται ακόμα στα σπάργανα. όποιος θέλει είναι καλοδεχούμενος. αν μη τη άλλο, τουλάχιστον εκεί υπάρχει καθημερινή επίβλεψη από τη διαχείριση.

The Dark Knight
Forum member
Forum member
Gotham’s Knight

Εγγεγραμμένος/η στις: 04 Απριλίου 2009
Περιοχή: Gotham City - Σπηλιά μασκοφόρου ήρωα
Απεσταλμένο: 25 Σεπτεμβρίου 2013 στις 11:18μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην The Dark Knight

Μπήκα και εγώ μετά από καιρό. Πλέον, πρέπει να είμαι από τα παλιότερα ενεργά μέλη και με θλίβει η τωρινή κατάσταση γιατί πρόλαβα στα τέλη την καλή εποχή του φόρουμ. Βέβαια, μην συνεχιστεί αυτή η κουβέντα εδώ γιατί είμαστε off-topic.

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή The Dark Knight's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από The Dark Knight Επισκεφτείτε την The Dark Knight's Αρχική σελίδα του/της

Εάν θέλετε να απαντήσετε σε αυτό το θέμα, πρέπει πρώτα σύνδεση
Εάν δεν είστε ήδη εγγεγραμμένος χρήστης, πρέπει πρώτα Εγγραφή

<< Προηγούμενη Σελίδα από 20
  ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Εκτυπώσιμη έκδοση Εκτυπώσιμη έκδοση

Επιστροφή στο Forum:
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να διαγράψετε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum