www.anubiscomics.gr - Forum

Προϋπόθεση συμμετοχής
στο forum του anubiscomics.gr είναι ο σεβασμός προς τα υπόλοιπα μέλη. Ο σεβασμός αυτός αποκλείει προσωπικές επιθέσεις, αγενείς εκφράσεις και προσβολές. Το forum δεν είναι χώρος εκτόνωσης προσωπικών διαφορών, αποφύγετε λοιπόν την εμπάθεια. Κάθε συζήτηση, ειδικά σε περίπτωση διαφωνίας μεταξύ μελών, θα γίνεται με άξονα την αντιπαράθεση επιχειρημάτων και το σεβασμό στην αντίθετη άποψη.

Μηνύματα με αποκλειστικό σκοπό να παρενοχλήσουν την κοινότητα του forum του anubiscomics.gr θα διαγράφονται.

Για διαγραφές μελών ή μηνυμάτων καθώς και προβλήματα εισόδου στο forum, επικοινωνήστε με την administrator στο e-mail badblood@compupress.gr.

Σας συμβουλεύουμε να διαβάσετε τους κανόνες χρήσης του forum.

SPIDER-MAN
 Anubis Comics Forum : SPIDER-MAN
Τίτλος Τίτλος: Παλιά τεύχη του Ultimate Spider-Man ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Συγγραφέας
Μήνυμα << Προηγούμενο θέμα | Επόμενο μήνυμα >>
Jason182
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 30 Αυγούστου 2011
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα
Συνδεδεμένος: Αποσυνδεδεμένος
Απεσταλμένο: 30 Αυγούστου 2011 στις 1:28μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Jason182

Χέρεται!

Συνήθιζα να αγοράζω το Ultimate Spiderman των εκδόσεων Anubis αλλά για κάποιον λόγο σταμάτησα και τώρα μου ήρθε ξαφνικά η επιθυμία να αποκτήσω ολόκληρη την συλλογή αλλά δεν ξέρω που να απευθυνθώ καθώς δεν πολυ ασχολούμαι με κόμιξ.

Εχω στην κατοχή μου τα τεύχη 14 μέχρι 30 και θα ήθελα να ολοκληρώσω την συλλογή με όλα τα τεύχη. Ξέρετε καποιο μαγαζί που να τα έχει διαθέσιμα μήπως?΄

Επίσης επειδή έχω χάσει αρκετά επεισόδια η Anubis συνεχίζει να εκδίδει τις σειρές Ultimate (F4,Xmen,Spidey) ή έχουν ολοκληρωθεί?

Α! Και επίσης απορούσα εαν εκδίδεται κάτι με τον Spiderman αυτή τη στιγμή.

Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Jason182's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Jason182

the comic guide
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 29 Ιουνίου 2011
Απεσταλμένο: 30 Αυγούστου 2011 στις 1:43μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην the comic guide

1ον,καλως ηρθες και να περασουμε στις αποριες σου,

Την σειρα Ultimate SPIDERMAN μπορεις να την αποκτησεις τηλεφονωντας στην Ανουμπις παραγγελνοντας τα τευχη που επιθημεις η πηγαινοντας σε κανενα ενημερωμενο κομιξαδικο(σολαρις,κομικγορλντ,τζιμα κομικς....)

Οντως εχεις χασει επεισοδια.Η Ανουμπις εχει ολοκληρωσει ολες τις σειρες και εκδιδει τωρα το The Amazing Spiderman(εχει φτασει τα 14 τευχη)και το THOR(στα 5 τευχη).

Τωρα θα μπει λουκετο γιατι απαντησα στις ερωτησεις σου,και παλι καλως ηρθες!

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή the comic guide's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από the comic guide

Jason182
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 30 Αυγούστου 2011 στις 1:52μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Jason182

Eυχαριστώ για την πολύ γρήγορη απάντηση!
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Jason182's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Jason182

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Εγγεγραμμένος/η στις: 31 Ιανουαρίου 2006
Περιοχή: Νομός Θεσσαλονίκης - Θεσσαλονίκη
Απεσταλμένο: 30 Αυγούστου 2011 στις 5:53μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Μπάτμαν

Καλως ορισες. Εχω μερικα απο τα Ultimate Spider-Man και τα πουλαω 1,50 ευρω το καθενα. Στα 5 τευχη το ενα ειναι δωρο. Αλλα προηγειται ο tromo3000. Αν εχω τευχη τα οποια δεν θελει ο tromo3000 ευχαριστως να στα πουλησω.

Jason182
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 30 Αυγούστου 2011 στις 9:47μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Jason182

Μπάτμαν έγραψε:
Καλως ορισες. Εχω μερικα απο τα Ultimate Spider-Man και τα πουλαω 1,50 ευρω το καθενα. Στα 5 τευχη το ενα ειναι δωρο. Αλλα προηγειται ο tromo3000. Αν εχω τευχη τα οποια δεν θελει ο tromo3000 ευχαριστως να στα πουλησω.

Ενδιαφέρουσα πρόταση αλλά ομολογώ πως δεν ξέρω πολλά απο ταχυδρομικές συναλλαγές και όλα αυτά Αν απομείνει κάποιο τέυχος και τα έχεις σε καλή κατάσταση επικοινώνησε μαζί μου μέσω PM και βλέπουμε

tromo3000
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 05 Αυγούστου 2011
Απεσταλμένο: 31 Αυγούστου 2011 στις 1:06μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην tromo3000

kalos ir8es vasika...simferei pio poli pados na ta pareis
apo ton batman i apo kapion allo an ta poulaei edomesa
giati 8a sou bgoun poli f8inotera apo to na ta paragileis
apo tin anubis...e3alou ta teuxi apo 1-43 egw ta
exw...opote den 8a ta parw apo ton batman gia na 3es

Jason182
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 02 Σεπτεμβρίου 2011 στις 1:26μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Jason182

Ναι tromo το ξέρω πως θα μου βγεί πολύ φθηνότερα αν και δεν ξέρω πόσο θα στοιχίσουν τα μεταφορικά Θεσ/νίκη-Αθήνα.

Μπάτμαν σου έγραψα στο PM παρεπιπτόντως,απλώς το αναφέρω σε περίπτωση που δε σου βγεί κάποιο ''notification''

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Εγγεγραμμένος/η στις: 31 Ιανουαρίου 2006
Απεσταλμένο: 02 Σεπτεμβρίου 2011 στις 3:54μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Μπάτμαν

Δεν υπαρχει περιπτωση να μη βγει "notification". Ναι το πηρα. Θα σου απαντησω το βραδυ. Εχω πηξει σε εξεταστικη.

Εάν θέλετε να απαντήσετε σε αυτό το θέμα, πρέπει πρώτα σύνδεση
Εάν δεν είστε ήδη εγγεγραμμένος χρήστης, πρέπει πρώτα Εγγραφή

ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Εκτυπώσιμη έκδοση Εκτυπώσιμη έκδοση

Επιστροφή στο Forum:
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να διαγράψετε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum