www.anubiscomics.gr - Forum

Προϋπόθεση συμμετοχής
στο forum του anubiscomics.gr είναι ο σεβασμός προς τα υπόλοιπα μέλη. Ο σεβασμός αυτός αποκλείει προσωπικές επιθέσεις, αγενείς εκφράσεις και προσβολές. Το forum δεν είναι χώρος εκτόνωσης προσωπικών διαφορών, αποφύγετε λοιπόν την εμπάθεια. Κάθε συζήτηση, ειδικά σε περίπτωση διαφωνίας μεταξύ μελών, θα γίνεται με άξονα την αντιπαράθεση επιχειρημάτων και το σεβασμό στην αντίθετη άποψη.

Μηνύματα με αποκλειστικό σκοπό να παρενοχλήσουν την κοινότητα του forum του anubiscomics.gr θα διαγράφονται.

Για διαγραφές μελών ή μηνυμάτων καθώς και προβλήματα εισόδου στο forum, επικοινωνήστε με την administrator στο e-mail badblood@compupress.gr.

Σας συμβουλεύουμε να διαβάσετε τους κανόνες χρήσης του forum.

SPIDER-MAN
 Anubis Comics Forum : SPIDER-MAN
Τίτλος Τίτλος: Spiderman Video Games Reviews ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Συγγραφέας
Μήνυμα << Προηγούμενο θέμα | Επόμενο μήνυμα >>
The Dark Knight
Forum member
Forum member
Gotham’s Knight

Εγγεγραμμένος/η στις: 04 Απριλίου 2009
Περιοχή: Gotham City - Σπηλιά μασκοφόρου ήρωα
Συνδεδεμένος: Αποσυνδεδεμένος
Απεσταλμένο: 14 Οκτωβρίου 2011 στις 9:19μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην The Dark Knight

brainiac έγραψε:
Καλά ρε! Τι βάζετε spoilers; Μπορεί να υπάρχουν παιδιά που
δεν το έχουν τελειώσει!
Κοίτα brainiac, θεωρώ ότι όλο και κάπου θα το έβλεπε ο καθένας μας αυτό αν ασχολούταν με το παιχνίδι.Εγώ πάντως σίγουρα θα προτιμήσω το Batman:Arkham City απο αυτό.Δηλαδή οκ δεν πρέπει να είναι όλα με βάση το φυσιολογικό, να μου πεις πως να ορίσεις το ''φυσιολογικο στα κομικς'', αλλά αυτό που γίνεται σε αυτό παραπάει για μένα.

Μια ερώτηση τώρα.Ποιο θεωρείτε το πιο βίαιο, με την καλή έννοια, και που να το γουστάρετε πολύ video game του Spidey?Για μένα σίγουρα το Web of Shadows γιατί εκτός του ότι αντιμετωπίζεις παντού symbiotes κάποιοι villains αν χρειαστεί να τους ξαναπολεμήσεις θα μεταμορφωθούν και εκείνοι σε symbiotes και έχει περισσότερη φάση έτσι.Έχεις και τη δυνατότητα να αλλάζεις από Spiderman σε Symbiote-Spiderman και χάρη σε αυτό υπάρχει και η επιλογή να κάνετε το καλό ή να φερθείτε με κάπως άκαρδο τρόπο στου villains(όπους τους αξίζει δηλαδή).

Τέσπα, υπάρχουν και άλλα γι' αυτό το game, αλλά φαντάζομαι ότι τα ξέρετε.Περιμένω τη γνώμη σας.

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή The Dark Knight's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από The Dark Knight Επισκεφτείτε την The Dark Knight's Αρχική σελίδα του/της

brainiac
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 15 Απριλίου 2010
Περιοχή: School for Gifted Youngsters
Απεσταλμένο: 15 Οκτωβρίου 2011 στις 12:15πμ | IP Logged Απάντησε στον/στην brainiac

The Dark Knight έγραψε:

brainiac έγραψε:
Καλά ρε! Τι βάζετε spoilers; Μπορεί να
υπάρχουν παιδιά που
δεν το έχουν τελειώσει!
Κοίτα brainiac,
θεωρώ ότι όλο και κάπου θα το έβλεπε ο καθένας μας αυτό αν
ασχολούταν με το παιχνίδι.

Δηλαδή εγώ που θα ασχοληθώ με το παιχνίδι και δεν σκοπεύω
να δω το τελικό boss τι είμαι; Τουλάχιστον να έβαζε ένα
spoiler alert, όχι να το πει απευθείας και με μεγάλα
γράμματα!

falconara90
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 19 Αυγούστου 2011
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα - Βόρεια Προάστια
Απεσταλμένο: 15 Οκτωβρίου 2011 στις 2:07πμ | IP Logged Απάντησε στον/στην falconara90

πωπω, τι μου το θύμησες το web of shadows. καλά το 'χα απωθήση από τη μνήμη μου. μεγάλη μάπα το παιχνιδάκι....

spiderman 2099
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 26 Σεπτεμβρίου 2010
Περιοχή: Μέση Γη
Απεσταλμένο: 15 Οκτωβρίου 2011 στις 11:43πμ | IP Logged Απάντησε στον/στην spiderman 2099

to web of shadow itan apo ta kalitera paixnidia me  to spiderman kai itan apota liga paixnidia me super iroes pou borouses na ekanes kales i kakes epiloges,iparxan 2 teli ena kalo kai ena kako.To pio video mesa sto paixnidi den to edixne poli kala otan polemouses to symbiote wolverine kai dialeges kaki epilogi edixne oti ekoves ton wolverine sta 2.Kai pos les oti einai megali mapa to paixnidi afou i megaliteri itan to friend and foe

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή spiderman 2099's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από spiderman 2099

brainiac
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 15 Οκτωβρίου 2011 στις 12:39μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην brainiac

Ίσως το καλύτερο παιχνίδι με Spider-man! Έχω
τελειώσει και τα δύο τέλη!

falconara90
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 19 Αυγούστου 2011
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα - Βόρεια Προάστια
Απεσταλμένο: 15 Οκτωβρίου 2011 στις 1:18μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην falconara90

το λέω γιατί το web of shadows, διαφημιζόταν ως σοβαρό παιχνίδι και απεδείχθει να έχει μια παιδικότητα. επίσης ήταν σχεδιασμένο σαν πλατφόρμα δύο διαστάσεων, πράγμα που εγώ προσωπικά είχα να το δω από το Playstation One. αντίθετα, το friend or foe είχε φανεί απ' το promotion ακριβώς περί τίνος πρόκειται και γι' αυτό το έπαιξα πολύ πιο ευχάριστα από το web of shadows (είχε και ένα σύστημα ανάπτυξης χαρακτήρων που γενικότερα μ' αρέσει στα παιχνίδια). απόδειξη των όσων λέω, το friend or foe το τερμάτισα, ενώ το web of shadows, με τη ξενέρα που έφαγα όταν ανακάλυψα τι ακριβώς είναι, το παράτησα στη δεύτερη πίστα. για μένα το καλύτερο παιχνίδι spider-man είναι το Ultimate Spider-Man. 

brainiac
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 15 Οκτωβρίου 2011 στις 1:49μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην brainiac

falconara90 έγραψε:
το λέω γιατί το web of shadows,
διαφημιζόταν ως σοβαρό παιχνίδι και απεδείχθει να έχει
μια παιδικότητα. επίσης ήταν σχεδιασμένο σαν πλατφόρμα
δύο διαστάσεων, πράγμα που εγώ προσωπικά είχα να το δω
από το Playstation One. αντίθετα, το friend or foe είχε
φανεί απ' το promotion ακριβώς περί τίνος πρόκειται και
γι' αυτό το έπαιξα πολύ πιο ευχάριστα από το web of
shadows (είχε και ένα σύστημα ανάπτυξης χαρακτήρων που
γενικότερα μ' αρέσει στα παιχνίδια). απόδειξη των όσων
λέω, το friend or foe το τερμάτισα, ενώ το web of
shadows, με τη ξενέρα που έφαγα όταν ανακάλυψα τι ακριβώς
είναι, το παράτησα στη δεύτερη πίστα. για μένα το
καλύτερο παιχνίδι spider-man είναι το Ultimate Spider-
Man. 

Στο PS2 το έπαιξες; Εγώ λέω για το PS3.

spiderman 2099
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 15 Οκτωβρίου 2011 στις 2:24μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην spiderman 2099

ego to ixa pexi sto pc. tin ekdosi gia tou ps2 giati tin kanane etsi ?
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή spiderman 2099's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από spiderman 2099

The Dark Knight
Forum member
Forum member
Gotham’s Knight

Απεσταλμένο: 15 Οκτωβρίου 2011 στις 8:38μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην The Dark Knight

Όντως το Ultimate Spiderman είναι το καλύτερο, αλλά πιο πολύ επειδή μου άρεσε το story και το ότι ο Spiderman δεν είναι ο μόνος playable player, σε κάποιες πίστες έχεις τον Venom.Αλλά μου τη σπάει που ο Venom δεν έχει την αράχνη στο στήθος και την έχει μόνο όταν τερμαζτίζεις το παιχνίδι.

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή The Dark Knight's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από The Dark Knight Επισκεφτείτε την The Dark Knight's Αρχική σελίδα του/της

spiderman 2099
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 16 Οκτωβρίου 2011 στις 12:03πμ | IP Logged Απάντησε στον/στην spiderman 2099

to kalitero spiderman itan auto pou vgike gia ps1 allo paixnidi spiderman san kai auto den tha xanavgi

The Dark Knight
Forum member
Forum member
Gotham’s Knight

Απεσταλμένο: 16 Οκτωβρίου 2011 στις 12:36μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην The Dark Knight

Αιτιολόγησέ με γιατι ήταν το καλύτερο?

.::George::.
Forum member
Forum member
"Επίτιμο Μέλος"

Εγγεγραμμένος/η στις: 08 Φεβρουαρίου 2008
Περιοχή: Jedi starfighter
Απεσταλμένο: 16 Οκτωβρίου 2011 στις 1:31μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην .::George::.

Απ'οσα παιχνιδια Spider-Man εχω παιξει,ξεχωριζω το Ultimate-SpiderMan.
Απο το οτι εχουμε και τον Spiderman αλλα και τον Venom ως playable characters,συν οτι ο χωρος που εξελισσεται το παιχνιδι ειναι τεραστιος,συν το οτι εχει πολλα bosses,συν συν συν...(βαριεμαι να γραφω).

Απλα το πιο καλο...

<< Προηγούμενη Σελίδα από 3 Επόμενη >>
  ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Εκτυπώσιμη έκδοση Εκτυπώσιμη έκδοση

Επιστροφή στο Forum:
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να διαγράψετε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum