www.anubiscomics.gr - Forum

Προϋπόθεση συμμετοχής
στο forum του anubiscomics.gr είναι ο σεβασμός προς τα υπόλοιπα μέλη. Ο σεβασμός αυτός αποκλείει προσωπικές επιθέσεις, αγενείς εκφράσεις και προσβολές. Το forum δεν είναι χώρος εκτόνωσης προσωπικών διαφορών, αποφύγετε λοιπόν την εμπάθεια. Κάθε συζήτηση, ειδικά σε περίπτωση διαφωνίας μεταξύ μελών, θα γίνεται με άξονα την αντιπαράθεση επιχειρημάτων και το σεβασμό στην αντίθετη άποψη.

Μηνύματα με αποκλειστικό σκοπό να παρενοχλήσουν την κοινότητα του forum του anubiscomics.gr θα διαγράφονται.

Για διαγραφές μελών ή μηνυμάτων καθώς και προβλήματα εισόδου στο forum, επικοινωνήστε με την administrator στο e-mail badblood@compupress.gr.

Σας συμβουλεύουμε να διαβάσετε τους κανόνες χρήσης του forum.

ΝΕΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ
 Anubis Comics Forum : ΝΕΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ
Τίτλος Τίτλος: nees kiklofories apo tin anubis ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Συγγραφέας
Μήνυμα << Προηγούμενο θέμα | Επόμενο μήνυμα >>
spiderman 2099
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 26 Σεπτεμβρίου 2010
Περιοχή: Μέση Γη
Συνδεδεμένος: Αποσυνδεδεμένος
Απεσταλμένο: 11 Ιανουαρίου 2012 στις 3:42μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην spiderman 2099

gia mena einai megali m@L@ki@ kai opos ipes einai thema
goustou to oti lei best series den simeni kati an to
prosexis sta video o paixnidia kai sta comic tha vris 500
sires pou tha einai i kaliteres gia tin idia xronia,tora
pos ginete auto

Επεξεργασμένο από spiderman 2099 στο 11 Ιανουαρίου 2012 στις 3:42μμ
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή spiderman 2099's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από spiderman 2099

deadpool max
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 28 Δεκεμβρίου 2011
Περιοχή: Arkham Asylum - Πτέρυγα υψηλής ασφαλείας
Απεσταλμένο: 11 Ιανουαρίου 2012 στις 10:16μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην deadpool max

μα τοσα πολλα νοβελς δεν το βλεπω να βγαζει τωρα μαλλον για ολο το χρονο θα ειναι αυτα!!!!! το blackest night το εχω διαβασει επειδη το εχει ενας φιλος που ειναι 36 χρονων και δεν μου αρεσε!!!!!!! το 1602 θελω περισσοτερο βεβεα για να στηριξω την εκδοτικη θα τα παρω ολα τα κενουρια.... μηπως φερει καμια νεα σειρα γιατι.....μονο looney toons βλεπω στα περιπτερα και δεν μου αρεσει....
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή deadpool max's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από deadpool max

brainiac
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 15 Απριλίου 2010
Περιοχή: School for Gifted Youngsters
Απεσταλμένο: 11 Ιανουαρίου 2012 στις 10:32μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην brainiac

Αν θες να στηρίξεις τις σειρές της Anubis, αγόρασε τα
Flashpoint και Amazing Spider-man. Τουλάχιστον το πρώτο
αξίζει πολύ, ενώ το δεύτερο έχει σκαμπανεβάσματα!

spiderman 2099
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 26 Σεπτεμβρίου 2010
Περιοχή: Μέση Γη
Απεσταλμένο: 11 Ιανουαρίου 2012 στις 10:54μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην spiderman 2099

to istories apo ton allan moore pos selides einai i
amerikaniki ekdosi ?

Επεξεργασμένο από spiderman 2099 στο 11 Ιανουαρίου 2012 στις 10:54μμ
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή spiderman 2099's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από spiderman 2099

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Εγγεγραμμένος/η στις: 31 Ιανουαρίου 2006
Περιοχή: Νομός Θεσσαλονίκης - Θεσσαλονίκη
Απεσταλμένο: 12 Ιανουαρίου 2012 στις 11:34πμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Μπάτμαν

304 σελιδες αν δεν κανω λαθος.

the comic guide
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 29 Ιουνίου 2011
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα
Απεσταλμένο: 12 Ιανουαρίου 2012 στις 2:34μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην the comic guide

deadpool max έγραψε:
μα τοσα πολλα νοβελς δεν το βλεπω να βγαζει τωρα μαλλον για ολο το χρονο θα ειναι αυτα!!!!! το blackest night το εχω διαβασει επειδη το εχει ενας φιλος που ειναι 36 χρονων και δεν μου αρεσε!!!!!!! το 1602 θελω περισσοτερο βεβεα για να στηριξω την εκδοτικη θα τα παρω ολα τα κενουρια.... μηπως φερει καμια νεα σειρα γιατι.....μονο looney toons βλεπω στα περιπτερα και δεν μου αρεσει....

Το Blackest Night δεν το διαβαζεις μπαμ-και'ξω!Πρεπει να ριξεις και μια ματια και στα συνοδευτικα τευχη και οχι μονο στην κυρια σειρα.Ισως γι'αυτο δεν σας αρεσε.

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Εγγεγραμμένος/η στις: 31 Ιανουαρίου 2006
Περιοχή: Νομός Θεσσαλονίκης - Θεσσαλονίκη
Απεσταλμένο: 12 Ιανουαρίου 2012 στις 6:13μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Μπάτμαν

Παντα μα παντα πρεπει καποιος να διαβαζει τα tie-ins απο ενα event...
Το εχω ακουσει και απο αλλους για τα Crisis. Οσοι ξερω με το Crisis on Infinite Earths δυσκολευτηκαν παρα πολυ. Ειδικα αν δεν εχει διαβασει τα προηγουμενα Crisis, τα οποια εχουν βγει σε τομους με τιτλο Crisis on Multiple Earths...

Τωρα αυτο που λετε για το Blackest Night, με κανει και τρελαινομαι γιατι ειναι τερμα FAIL σχολιο...
Μιλαμε για ενα επος που εγραψε ο Geoff Johns. Ο τυπος δεν γραφει απλα. Βιαζει κανονικα με τις ιστοριες του. Και μαλιστα εκει που ελεγαν οτι το Blackest Night ειναι το καλυτερο, ερχεται ο μαγκας ο Johns και γραφει το Brightest Day που ειναι ακομα καλυτερο. Μαλιστα σκεφτομαι σοβαρα να αγορασω οτι εχει γραψει ο Johns στην DC...

Επισης για το Blackest Night, την αρχικη ιδεα ο Johns την πηρε απο τις ιστοριες που εγραψε ο Alan Moore στα Green Lantern. Πηρε τα καρε και εκανε το δικο του επος. Να μην αναφερω οτι πρωτη φορα βλεπουμε τα διαφορετικα δαχτυλια των Lanterns και το οτι αντιμετωπιζουν κατι που δεν εχουν αντιμετωπισει ξανα. And here is the kicker! Η μπαταρια για τους Black Lanterns ειναι ο Anti-Monitor που τον ειδαμε πρωτη φορα στο Crisis on Infinite Earths.

Επεξεργασμένο από Μπάτμαν στο 12 Ιανουαρίου 2012 στις 6:24μμ

El_Gato_Negro
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 04 Ιανουαρίου 2012
Περιοχή: Νομός Αχαίας - Πάτρα
Απεσταλμένο: 12 Ιανουαρίου 2012 στις 7:11μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην El_Gato_Negro

Από τις καλύτερες δουλειές ever και οι δύο(Βrightest Day και Blakest Night)...εγώ γουστάρω εξ ίσου και το Final Crisis.
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή El_Gato_Negro's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από El_Gato_Negro

the comic guide
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 29 Ιουνίου 2011
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα
Απεσταλμένο: 12 Ιανουαρίου 2012 στις 7:21μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην the comic guide

Δεν μου λετε:Το Blackest Night κυκλοφορει σε paperbacks;Γιατι θελω να αγορασω ολους τους τομους στο ComicDom Con...

brainiac
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 12 Ιανουαρίου 2012 στις 7:26μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην brainiac

Ίσως το κορυφαίο event το Blackest Night. Αν θέλετε όμως να
διαβάσετε ένα εξίσου καλό event που να μην επεκτείνεται
τόσο στο DCU και ναι είναι καθαρά ιστορία Hal Jordan vs.
Sinestro, διαβάστε και το Sinestro Cops War.

brainiac
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 12 Ιανουαρίου 2012 στις 7:42μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην brainiac

the comic guide έγραψε:
Δεν μου λετε:Το Blackest Night
κυκλοφορει σε paperbacks;Γιατι θελω να αγορασω ολους τους
τομους στο ComicDom Con...

Ναι κυκλοφορούν!

x-mind
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 02 Μαρτίου 2009
Περιοχή: Νομός Ιωαννίνων
Απεσταλμένο: 13 Ιανουαρίου 2012 στις 2:16μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην x-mind

Ισως είμαι λίγο εκτός θέματος μα θελω να ρωτησω ξερει κανει αν το Brigthest Day kykloforei σε TPB;;; Θελω να το παρω

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή x-mind's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από x-mind Επισκεφτείτε την x-mind's Αρχική σελίδα του/της

<< Προηγούμενη Σελίδα από 6 Επόμενη >>
  ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Εκτυπώσιμη έκδοση Εκτυπώσιμη έκδοση

Επιστροφή στο Forum:
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να διαγράψετε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum