www.anubiscomics.gr - Forum

Προϋπόθεση συμμετοχής
στο forum του anubiscomics.gr είναι ο σεβασμός προς τα υπόλοιπα μέλη. Ο σεβασμός αυτός αποκλείει προσωπικές επιθέσεις, αγενείς εκφράσεις και προσβολές. Το forum δεν είναι χώρος εκτόνωσης προσωπικών διαφορών, αποφύγετε λοιπόν την εμπάθεια. Κάθε συζήτηση, ειδικά σε περίπτωση διαφωνίας μεταξύ μελών, θα γίνεται με άξονα την αντιπαράθεση επιχειρημάτων και το σεβασμό στην αντίθετη άποψη.

Μηνύματα με αποκλειστικό σκοπό να παρενοχλήσουν την κοινότητα του forum του anubiscomics.gr θα διαγράφονται.

Για διαγραφές μελών ή μηνυμάτων καθώς και προβλήματα εισόδου στο forum, επικοινωνήστε με την administrator στο e-mail badblood@compupress.gr.

Σας συμβουλεύουμε να διαβάσετε τους κανόνες χρήσης του forum.

ΝΕΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ
 Anubis Comics Forum : ΝΕΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ
Τίτλος Τίτλος: nees kiklofories apo tin anubis ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Συγγραφέας
Μήνυμα << Προηγούμενο θέμα | Επόμενο μήνυμα >>
the comic guide
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 29 Ιουνίου 2011
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα
Συνδεδεμένος: Αποσυνδεδεμένος
Απεσταλμένο: 14 Ιουνίου 2012 στις 3:17μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην the comic guide

x-mind έγραψε:
  Υ.Γ.1 Εχω και εκπτωση στο βιβλιωπολείο που παίρνω graphic novel άρα 20 ευρω το βλέπω να μου ρχεται!! Χεχε. Οπότε δεν εχω καμια ορεξη να δωσω 5 ευρω παρπανω για το τίποτα
Υ.Γ.2 Μπάτμαν εσυ ξερω ότι παρεγγελνες τα τευχη αρα δε μπορεις ν ακάνεις κάτι τωρα!!!

(Το πας φιρι-φιρι να τσακωθεις με ολους φαινεται.)Αλλα θα μιλαω σε λογικα πλαισια για να μην υπαρξει κανενα flame και ban απο εκει που δεν το περιμενουμε...
Και κατ'αρχας εκει που λες "παραπανω για το τιποτα",τι εννοεις;Τιποτα λες το hardcover,τιποτα λες τις 16 σελιδες παραπανω απο την Ελληνικη εκδοση,τιποτα λες τα extras,τιποτα λες για το original artowork του Jim Lee;
Δε σε καταλαβαινω πια...

Επεξεργασμένο από the comic guide στο 14 Ιουνίου 2012 στις 3:26μμ

GiantMan
Forum member
Forum member
Giant Zombie Mod

Εγγεγραμμένος/η στις: 26 Νοεμβρίου 2008
Περιοχή: Avengers Mansion
Απεσταλμένο: 14 Ιουνίου 2012 στις 3:38μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην GiantMan

Guys ηρεμα.Μη δημιουργηθουν καυγαδες απο το τιποτα.

x-mind
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 02 Μαρτίου 2009
Περιοχή: Νομός Ιωαννίνων
Απεσταλμένο: 14 Ιουνίου 2012 στις 5:18μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην x-mind

Το πήρες πολύ στραβά Comic-Guide!!Εγω δεν πάω για κανέναν σοβαρο καυγά!!
Αλλά είμαι σε επίσημο πόλεμο με τους Εκδικητές από τότε που επιτέθηκαν στο νησί μας και φυλάκισαν τους μεταλλαγμένους φίλους μου στο Avengers Academy και θέλουν να σκοτώσουν και τη Hope!!!Ζήτω οι μεταλλαγμένοι κάτω τα αμερικανικά στρατιωτάκια των Avengers!!! Την ταινια ξερω ότι έκαναν παγκόσια επιτυχία αλλά είμαι σίγουρος όλα οφείλονται στη Scarlet Witch που ο προδότης αδελφός της την πίεσε πάλι και έκανε κανά ηλίθιο ξορκύ και τους πίεσε όλου να πάνε να τους δουν στο σινεμα!!
ςΌσο για το σχόλιο στο Μπάτμαν απλά ήταν ενα καλοπροαιρετο σχόλιο για μην παρεξηγησει τίποτα, γιατι φανταζόμουν ότι ισως ακουστηκα πολύ επιθετικός. Και επιπλέον απλά είπα ποια ελιναι η γνώμη σε σχέση με το θέμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή x-mind's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από x-mind Επισκεφτείτε την x-mind's Αρχική σελίδα του/της

falconara90
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 19 Αυγούστου 2011
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα - Βόρεια Προάστια
Απεσταλμένο: 14 Ιουνίου 2012 στις 5:52μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην falconara90

αγόρια ηρεμία. για λόγους χιούμορ τα είπε ο x-mind. δεν τα είπε για να θιχτείτε (x-mind, πες την αλήθεια.... τα εννοούσες! θες να τους σκοτώσεις όλους για να μείνετε κυρίαρχο είδος... ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ!).

την Anubis τη στηρίζω και με τα δύο χέρια όταν πρόκειται για περιοδικές εκδόσεις, τις οποίες εκτιμώ βαθύτατα, είναι καλύτερες από τις αμερικάνικες και συμφέρουν περισσότερο. αλλά όταν πρόκειται για TPBs τα αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι, γιατί είναι το ακριβώς αντίθετο από τα τεύχη. είναι καθαρά κλοπή από κάποιο σημείο και μετά.

odis-man
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 01 Σεπτεμβρίου 2008
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα
Απεσταλμένο: 14 Ιουνίου 2012 στις 8:47μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην odis-man

falconara90 έγραψε:
αγόρια ηρεμία. για λόγους χιούμορ τα είπε ο x-mind. δεν τα είπε για να θιχτείτε 

falconara, ο mod giantman ηδη προσπα8ησε να φερει την ηρεμια.

οσο για τα graphic novels τησ anubis...συμφωνω μαζι σου (αν κ εχω καποια )

falconara90
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 19 Αυγούστου 2011
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα - Βόρεια Προάστια
Απεσταλμένο: 15 Ιουνίου 2012 στις 2:52μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην falconara90

καλά και εγώ έχω κάποια. και υπάρχει ένα ενδεχόμενο να πάρω κι άλλα στο μέλλον, αλλά μάλλον μόνο απ' τις προσφορές που κάνουν στο Comicdom :P

Εάν θέλετε να απαντήσετε σε αυτό το θέμα, πρέπει πρώτα σύνδεση
Εάν δεν είστε ήδη εγγεγραμμένος χρήστης, πρέπει πρώτα Εγγραφή

<< Προηγούμενη Σελίδα από 6
  ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Εκτυπώσιμη έκδοση Εκτυπώσιμη έκδοση

Επιστροφή στο Forum:
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να διαγράψετε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum