www.anubiscomics.gr - Forum

Προϋπόθεση συμμετοχής
στο forum του anubiscomics.gr είναι ο σεβασμός προς τα υπόλοιπα μέλη. Ο σεβασμός αυτός αποκλείει προσωπικές επιθέσεις, αγενείς εκφράσεις και προσβολές. Το forum δεν είναι χώρος εκτόνωσης προσωπικών διαφορών, αποφύγετε λοιπόν την εμπάθεια. Κάθε συζήτηση, ειδικά σε περίπτωση διαφωνίας μεταξύ μελών, θα γίνεται με άξονα την αντιπαράθεση επιχειρημάτων και το σεβασμό στην αντίθετη άποψη.

Μηνύματα με αποκλειστικό σκοπό να παρενοχλήσουν την κοινότητα του forum του anubiscomics.gr θα διαγράφονται.

Για διαγραφές μελών ή μηνυμάτων καθώς και προβλήματα εισόδου στο forum, επικοινωνήστε με την administrator στο e-mail badblood@compupress.gr.

Σας συμβουλεύουμε να διαβάσετε τους κανόνες χρήσης του forum.

ΝΕΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ
 Anubis Comics Forum : ΝΕΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ
Τίτλος Τίτλος: ghost rider 2!!! ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Συγγραφέας
Μήνυμα << Προηγούμενο θέμα | Επόμενο μήνυμα >>
deadpool max
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 28 Δεκεμβρίου 2011
Περιοχή: Arkham Asylum - Πτέρυγα υψηλής ασφαλείας
Συνδεδεμένος: Αποσυνδεδεμένος
Απεσταλμένο: 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 3:02μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην deadpool max

ειδα το νεο ghost rider.... το story καλουτσικο, ο villain ικανοποιιτικος (σκοτωσα την λεξη αυτη) και ο rider τελειος εμφανισιακα!!!! το μονο κακο ηταν πως διχνει στιγμες απο τα προηγουμενα με αλλο τροπο, πραγμα που δεν μου αρεσε, καιηταν πολυ μικρο μονο 88 λεπτα!!!

γενικα ομως αξιζει να το δειτε το βαθμολογω με 9/10!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή deadpool max's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από deadpool max

AngelCyke
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 04 Δεκεμβρίου 2011
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα
Απεσταλμένο: 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 3:06μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην AngelCyke

Αγορίνα πώς το είδες, αφού στην Ελλάδα βγαίνει 5 Απριλίου?? Μπας και πέρασες από κανά Los Angeles ή καμιά New York και δεν μας το 'πες??

Επεξεργασμένο από AngelCyke στο 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 3:07μμ

Rogue_Queen
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 28 Απριλίου 2009
Απεσταλμένο: 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 3:49μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Rogue_Queen

^ ή απλά από torrent sites...

Εγώ δεν το έχω δει ακόμα... Δεν τη συμπάθησα πολύ την πρώτη ταινία κι ο Κειτζ παντα μου φαινόταν παράταιρος και άκυρος για το χαρακτηρα...

Σε reviews από το ίντερνετ που έχω διαβάσει, είναι διχασμένα τα σχόλια, αλλά κυριαρχούν τα αρνητικά...

BANG you're dead...
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Rogue_Queen's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Rogue_Queen

AngelCyke
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 4:06μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην AngelCyke

Καλά το πρώτο δεν βλεπόταν.. Ο καημένος ο Κέιτζ χρωστάει τόσα πολλά σε χρέη που δε θα με εξέπληττε αν αύριο τον έβλεπα να παίζει σε τσόντα με την Αλεξανδράτου.. Όσο για τα torrents δεν παίζει γιατί τα (καλά) DVDRips κάνουν 4 με 5 μήνες να βγουν. Εκτός και αν το είδε σε Cam/XVid όπου εκεί πάω πάσο γιατί η ανάλυση είναι χάλια 

Rogue_Queen
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 28 Απριλίου 2009
Απεσταλμένο: 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 4:11μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Rogue_Queen

Μάλλον σε cam θα ήταν, γιατί όντως είναι νωρίς για καλές αναλύσεις...
Χαχαχα για το σχόλιο για τον Κέιτζ Αλήθεια χρωστάει πολλά;

Εσείς ποιος πιστεύετε θα ταίριαζε περισσότερο για το ρόλο;

BANG you're dead...
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Rogue_Queen's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Rogue_Queen

deadpool max
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 4:56μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην deadpool max

απο torrent το ειδα και η αναλυση ηταν πολυ καλη!!!!! αλλα ειστε λιγο αδικοι με την ταινια!!!! για μενα ηταν πολυ τελεια και την εχω στις 10myfavoritemovies στο νουμερο 2.... τελος παντον γουστα ειναι αυτα!!!! το 2 δεν μου αρεσε οπως το πρωτο αλλα ειναι σιγουρο απο εμενα πως θα το δω και στο cinema!!!!! γιατι το πρωτο δεν βλεποταν?

Επεξεργασμένο από deadpool max στο 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 4:57μμ
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή deadpool max's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από deadpool max

AngelCyke
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 5:19μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην AngelCyke

Rogue_Queen έγραψε:

Τα κέρατά του χρωστάει.. Από τα μέσα των 1990s και μετά ξόδευε απερίσκεπτα τρελά ποσά σε σπίτια (κάποια φάση είχε στην κατοχή του φαντάσου 22(!!!!) σπίτια & οικόπεδα, μεταξύ των οποίων κάστρα στη Βαυαρία και στη Ρουμανία και οικόπεδα στην Αγγλία) και σε συλλογές κόμιξ (είχε αγοράσει το Action Comics #1 το οποίο και πούλησε σε εξευτελιστική τιμή το Νοέμβριο του 2011, λόγω χρέους).. Θυμάμαι τότε που είχε πάρει το Oscar το 1995 για το "Leaving Las Vegas" και όλοι έλεγαν ότι ένα μεγάλο αστέρι γεννιέται.. Και μετά την είδε action star ("The Rock", "Con-Air", "Face/Off", "Gone in 60 Seconds", etc.). Οι ταινίες που ανέφερα βέβαια βλέπονταν ευχάριστα και κάποιες από αυτές θεωρούνται από τις καλύτερες "Action movies ever" (ιδίως το "Face/Off") αλλά από τις αρχές του 2000 και μετά κατρακύλησε άσχημα με αποκορύφωμα πια τις ταινίες "Next", "Bangkok Dangerous", και το τραγικό "Season of the Witch".. Εξακολουθεί βέβαια να είναι από τους πιο καλοπληρωμένους ηθοποιούς στο Hollywood με ετήσιο τζίρο 40$ εκατομμύρια, αλλά χρωστάει τόσα πολλά που δεν φτάνουν να καλύψουν τα χρέη του.. Και για αυτό το λόγο παίζει την τελευταία δεκαετία (ως επί το πλείστον) σε Blockbuster περιπέτειες και όχι σε ανεξάρτητες ταινίες (που προφανώς πληρώνουν πολύ λιγότερο), όπως αυτές που τον ανέδειξαν στα τέλη των 1980s. Κρίμα, πολύ κρίμα, γιατί για μένα είναι ένας εκπληκτικά ταλαντούχος ηθοποιός και το όνομά του θα μπορούσε να είναι συνώνυμο με Marlon Brando, Robert De Niro & Al Pacino..

deadpool max έγραψε:
απο torrent το ειδα και η αναλυση ηταν πολυ καλη!!!!! αλλα ειστε λιγο αδικοι με την ταινια!!!! για μενα ηταν πολυ τελεια και την εχω στις 10myfavoritemovies στο νουμερο 2.... τελος παντον γουστα ειναι αυτα!!!! το 2 δεν μου αρεσε οπως το πρωτο αλλα ειναι σιγουρο απο εμενα πως θα το δω και στο cinema!!!!! γιατι το πρωτο δεν βλεποταν?

Αν δεν σου κάνει κόπο στείλε μου το link σε pm ώστε να μην τρέχω cinema για να την δω.. Πάντως γενικά να ξέρεις τα 2 Ghost Rider θεωρούνται από τις χειρότερες superhero ταινίες και έχουν κατακρεουργηθεί από κοινό και κριτικούς.. Αλλά όπως λες γούστα είναι αυτά, και εμένα με βρίζουν όλοι όσοι ξέρω που μου άρεσε το "X-Men Origins Wolverine"

Επεξεργασμένο από AngelCyke στο 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 5:22μμ

deadpool max
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 5:33μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην deadpool max

λοιπον θα σου το στειλω σε pm αλλα μην βρω κανα μπελα ε; και εμενα οι φιλοι μου μου λενε πως το wolverine ειναι βλακεια αλλα εμενα μου αρεσει... επισης μου αρεσει να ακουω τις αποψεις των αλλων αλλα δεν αλλαζω γνομη για την συγκεκριμενη ταινια

AngelCyke
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 5:51μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην AngelCyke

Συγγνώμη αλλά τι εννοείς μπελά???  Δεν σε πιάνω.... By the Way, thx για το link, είναι από Cam, αλλά αν βλέπεται, θα του ρίξω μια ματιά 

deadpool max
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 8:11μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην deadpool max

οκ!!! απλα νομιζα πως δεν πρεπει να βαζουμε links για download... τελος παντον για μενα ηταν καλη η αναλυση για πρωτα ανεβασματα της ταινιας

deadpool max
Forum member
Forum member

Απεσταλμένο: 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 8:18μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην deadpool max

Rogue_Queen έγραψε:

εμενα θα μου αρεσε ο tom cruse αλλα και αυτος δεν νομιζω να ηταν ιδανικος!!!! ειναι δυσκολος σαν ρολος!!!

Μπάτμαν
Moderator Group
Moderator Group
Ανώτερο Ον (Zur-En-Arrh)

Εγγεγραμμένος/η στις: 31 Ιανουαρίου 2006
Περιοχή: Νομός Θεσσαλονίκης - Θεσσαλονίκη
Απεσταλμένο: 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 8:54μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Μπάτμαν

Rogue_Queen: Εγώ θα προτιμούσα Johnny Depp. Πιστεύω ότι θα το
είχε. Είναι άψογος σε τέτοιου είδους ρόλους.

Deadpool max, όντως δεν επιτρέπονται λίνκς για κατέβασμα ταινίας η
comics. Μέσω p/m όμως επιτρέπεται κ κάνουμε τα στραβά μάτια μιας
και σαν μοντ,υποχρεούμαι να σεβομαι και να μην παραβιάζω τα
προσωπικά σας δεδομένα. Αυτο όμως αναιρειται όταν παρενοχλείται
κάποιο μέλος. Τοτε προειδοποιώ και αν δεν δω συμμόρφωσή δίνω
ban αμετάκλητο χωρίς ειδοποίησή
Εφόσον στέλνεις το λινκ μέσω p/m, δεν κινδυνεύεις.

Επεξεργασμένο από Μπάτμαν στο 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 8:57μμ

Σελίδα από 2 Επόμενη >>
  ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Εκτυπώσιμη έκδοση Εκτυπώσιμη έκδοση

Επιστροφή στο Forum:
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να διαγράψετε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum