www.anubiscomics.gr - Forum

Προϋπόθεση συμμετοχής
στο forum του anubiscomics.gr είναι ο σεβασμός προς τα υπόλοιπα μέλη. Ο σεβασμός αυτός αποκλείει προσωπικές επιθέσεις, αγενείς εκφράσεις και προσβολές. Το forum δεν είναι χώρος εκτόνωσης προσωπικών διαφορών, αποφύγετε λοιπόν την εμπάθεια. Κάθε συζήτηση, ειδικά σε περίπτωση διαφωνίας μεταξύ μελών, θα γίνεται με άξονα την αντιπαράθεση επιχειρημάτων και το σεβασμό στην αντίθετη άποψη.

Μηνύματα με αποκλειστικό σκοπό να παρενοχλήσουν την κοινότητα του forum του anubiscomics.gr θα διαγράφονται.

Για διαγραφές μελών ή μηνυμάτων καθώς και προβλήματα εισόδου στο forum, επικοινωνήστε με την administrator στο e-mail badblood@compupress.gr.

Σας συμβουλεύουμε να διαβάσετε τους κανόνες χρήσης του forum.

SPIDER-MAN
 Anubis Comics Forum : SPIDER-MAN
Τίτλος Τίτλος: Ειδα το The Amazing Spider-man! ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Συγγραφέας
Μήνυμα << Προηγούμενο θέμα | Επόμενο μήνυμα >>
Killing_Joke
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 01 Αυγούστου 2011
Περιοχή: Arkham Asylum - Πτέρυγα υψηλής ασφαλείας
Συνδεδεμένος: Αποσυνδεδεμένος
Απεσταλμένο: 19 Ιουλίου 2012 στις 3:36μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Killing_Joke

κακος-κατασκοπος ? λογικα θα δουμε οτι οι γονεις του peter
ηταν πρακτορες (??)
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Killing_Joke's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Killing_Joke Επισκεφτείτε την Killing_Joke's Αρχική σελίδα του/της

Τρελόπαιδο
Forum member
Forum member
The Silent Force

Εγγεγραμμένος/η στις: 04 Νοεμβρίου 2005
Περιοχή: Arcadia
Απεσταλμένο: 19 Ιουλίου 2012 στις 6:27μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Τρελόπαιδο

Κρίμα, έλεγα να τη δω.......τώρα δεν ξέρω τι να κάνω, να τη δω μπας και μου τραβήξει το ενδιαφέρον ή θα λέω ότι τζάμπα πήγα;;;;

There Can Be Only One
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή Τρελόπαιδο's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από Τρελόπαιδο Επισκεφτείτε την Τρελόπαιδο's Αρχική σελίδα του/της

AngelCyke
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 04 Δεκεμβρίου 2011
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα
Απεσταλμένο: 20 Ιουλίου 2012 στις 10:59πμ | IP Logged Απάντησε στον/στην AngelCyke

falconara90 έγραψε:

btw ακούω προβλέψεις για τον villain της after-credit scene.

SPOILER ALERT!

Ήταν προφανώς ο Νόρμαν Όσμπορν.

Solomon Kane
Forum member
Forum member
Doom!!!!

Εγγεγραμμένος/η στις: 08 Ιουνίου 2011
Περιοχή: Gotham City - Σπηλιά μασκοφόρου ήρωα
Απεσταλμένο: 20 Ιουλίου 2012 στις 12:56μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Solomon Kane

Spoiler !!!!
Φενετε θα δουμε τον Green Goblin στην επομενη ταινια.

falconara90
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 19 Αυγούστου 2011
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα - Βόρεια Προάστια
Απεσταλμένο: 20 Ιουλίου 2012 στις 1:00μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην falconara90

SPOILER ALERT!!!

όλοι αυτό υπενίσονται. όπως και να το κάνουμε είναι το safe bet. εγώ όμως έχω κάποιες ενστάσεις. είδαμε τον αινιγματικό κύριο με τη καμπαρτίνα και το καπέλο να εμφανίζεται σε ένα κελί φυλακής και να εξαφανίζεται με τον ίδιο τρόπο. ο Norman Osborn δεν έχει τέτοιες δυνάμεις. από αυτό και μόνο, πιστεύω ότι ίσως είναι ο Mysterio αυτός που είδαμε και σε συνδιασμό με την αναφορά στον Norman σε όλη τη ταινία, ίσως έχουμε να κάνουμε με ένα σενάριο με Sinister Six στις επόμενες ταινίες. βέβαια, αν θέλω να το τραβήξω πολύ, θα μπορούσα να πω ότι είναι ακόμα και ο Ezekiel. αλλά όπως είπα, αυτό είναι ακραίο σενάριο.

Solomon Kane
Forum member
Forum member
Doom!!!!

Απεσταλμένο: 20 Ιουλίου 2012 στις 1:11μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Solomon Kane

Spoiler!!!
Δεν ξερω τη ενοεις οταν λες "εξαφανίζεται",οταν εφυγε απ'το
κελι ο "μυστιρειος" κυριος εφυγε απ'τι ποτρα του κελιου το
θυμαμε καθαρα αυτο.Εγω στιχιματιζω στον Norman.

falconara90
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 19 Αυγούστου 2011
Περιοχή: Νομός Αττικής - Αθήνα - Βόρεια Προάστια
Απεσταλμένο: 21 Ιουλίου 2012 στις 1:37μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην falconara90

SPOILER!!!

τι λες ρε? ο τύπος πλησίασε το τοίχο, έπεσε ένας κεραυνός και μαζί με τη λάμψη χάθηκε και αυτός.

the comic guide
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 29 Ιουνίου 2011
Απεσταλμένο: 22 Ιουλίου 2012 στις 9:41πμ | IP Logged Απάντησε στον/στην the comic guide

Spoiler Alert!!!

Πιστευω πως δεν θα δουμε Green Goblin στη δευτερη ταινια.Ισως τον δουμε σε καμμια after-credits αλλα οχι σαν κεντρικο villain.Ο λογος;Ο Rhys Ifans εχει δηλωσει ξεκαθαρα σε μια προσφτατη συνεντευξη του,πως στην after-credits scene δεν ειναι ο Norman Osborn!
Kαι σκεφτειτε και αυτο:Θυμαστε που στη ταινια o Ratha ελεγε "συνεχεια" οτι ο Normie ειναι αρρωστος;Αυτο μας οδηγει στο γεγονος οτι μαλλον εξακολουθουσε να ηταν κατω απο τις ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ "Green Goblin" Serum!

Τελικα ο ηθοποιος που ειδαμε στην after-credits scene ηταν ο Michael Massee(ονομα ηθοποιου)!Ναι αυτος ειναι ο "Mystery Man"!Να δουμε ποιον "κακο" θα ερμηνευσει...

Επεξεργασμένο από the comic guide στο 22 Ιουλίου 2012 στις 9:42πμ

Solomon Kane
Forum member
Forum member
Doom!!!!

Απεσταλμένο: 22 Ιουλίου 2012 στις 5:57μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην Solomon Kane

falconara90 έγραψε:
SPOILER!!!τι λες ρε? ο τύπος πλησίασε
το τοίχο, έπεσε ένας κεραυνός και μαζί με τη λάμψη χάθηκε
και αυτός.

Ξανα ειδα την σκηνη στο yt και εχεις δικιο αλλα
και παλι δεν θα ηθελα να δω τον mysterio στην επομενη
ταινια.

antonis777
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 23 Ιουνίου 2012
Απεσταλμένο: 24 Ιουλίου 2012 στις 5:29μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην antonis777

αδιαφορη ταινια.. καλοι οι ηθοποιοι αλλα πολυ κακο σεναριο!

deadpool max
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 28 Δεκεμβρίου 2011
Περιοχή: Arkham Asylum - Πτέρυγα υψηλής ασφαλείας
Απεσταλμένο: 26 Αυγούστου 2012 στις 1:48μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην deadpool max

εγω την ειδα χτες και πραγματικα μου αρεσε τρελα!!! ολοι επαιζαν τελεια κι ελπιζω να συνεχιστει (και μαλιστα συντομα)!!!! την βαζω στη λιστα με το που βγει σε dvd θα τρεξω να την αγορασω (μαζι με avengers & ghost rider spirit of vengeance)!!! πραγματικα γιατι σε καποιους δεν αρεσε? δηλαδη θα προτημουσατε να βλεπατε παλι τον tobey και την dust να παιζουν ?? και πιστευω πως επειδη ξερετε το πραγματικο στορυ του ηρωα γιαυτο δεν σας αρεσε αυτη η αλλαγη!!! παντος για μενα μπαινει στην 3η θεση στις τοπ 10 αγαπημενες μου ηπερηρωικες ταινιες!!!

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή deadpool max's Προφίλ Αναζήτηση για άλλα Μηνύματα από deadpool max

the comic guide
Forum member
Forum member

Εγγεγραμμένος/η στις: 29 Ιουνίου 2011
Απεσταλμένο: 26 Αυγούστου 2012 στις 2:11μμ | IP Logged Απάντησε στον/στην the comic guide

deadpool max έγραψε:
εγω την ειδα χτες και πραγματικα μου αρεσε τρελα!!! ολοι επαιζαν τελεια κι ελπιζω να συνεχιστει (και μαλιστα συντομα)!!!! την βαζω στη λιστα με το που βγει σε dvd θα τρεξω να την αγορασω (μαζι με avengers & ghost rider spirit of vengeance)!!! πραγματικα γιατι σε καποιους δεν αρεσε? δηλαδη θα προτημουσατε να βλεπατε παλι τον tobey και την dust να παιζουν ?? και πιστευω πως επειδη ξερετε το πραγματικο στορυ του ηρωα γιαυτο δεν σας αρεσε αυτη η αλλαγη!!! παντος για μενα μπαινει στην 3η θεση στις τοπ 10 αγαπημενες μου ηπερηρωικες ταινιες!!!

Ασχετο αλλα σου αρεσε το Ghost Rider: Spirit of Vengeance?Αν και δεν μου αρεσει ο Ghost Rider,την θεωρω τη συγκεκρειμενη μια απο τις χειροτερες ταινιες υπερηρωων.

Οσο για το ASM,συμφωνω εν μερει μαζι σου,αλα το σεναριο δε σου φανηκε χωρις "κορυφωση";

<< Προηγούμενη Σελίδα από 5 Επόμενη >>
  ΚαταχώρησηΚαταχώρηση Νέου Μηνύματος
Εκτυπώσιμη έκδοση Εκτυπώσιμη έκδοση

Επιστροφή στο Forum:
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να διαγράψετε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum